0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Врізних змішувачів для ванної кімнати: особливості та різновиди

Врізних змішувачів для ванної кімнати: особливості та різновиди

Вибираючи змішувач для ванної, багато користувачів шукають практичні моделі з простим монтажем. Не завжди зручно встановлювати пристрій на стіну або використовувати підлогові конструкції. У таких ситуаціях оптимальний вибір – врізні змішувачі. Їх монтують прямо на борт ванни, зокрема і на сучасні акрилові моделі. Однак, визначившись із видом змішувача, важливо тепер вибрати практичний і надійний пристрій серед усього розмаїття ринку.

Змішувач на борт ванни

Переваги використання

Врізні змішувачі для ванни насамперед відзначаються зручністю монтажу. Щоб їх встановити або замінити, не доведеться руйнувати настінне й підлогове покриття, завдавати шкоди ремонту. Також серед переваг таких виробів варто зазначити:

 • ергономічність;
 • зручність у використанні;
 • простота обслуговування;
 • можливість замаскувати кріпильні елементи та шланги, залишивши на виду лише функціональні деталі.

Однак, щоб врізний змішувач виправдав усі заявлені плюси, важливо відповідально підійти до питання вибору, вивчити асортимент ринку й розібратися у відмінностях.

Основні характеристики

Врізний змішувач для ванни перш за все приваблює ергономічністю. При установці на борт ємності він не займає вільний простір, не порушує концепцію дизайну кімнати й не вимагає пошкодження стінового покриття. На ринку такі моделі представлені в широкому розмаїтті видів. Насамперед вони розрізняються за конструкційними характеристиками й кількістю елементів, що вимагають врізання:

 1. Такі пристрої врізаються в 1 отвір на борту, найбільш компактні в порівнянні з іншими видами. Вони нагадують змішувачі для раковини, але доповнені дивертером, який передає воду на лійку (підключається шлангом зовні, кріпиться на стіні). Ці моделі оптимально підходять для невеликих ванн, і часто їх встановлюють на кут (з метою економії простору);
 2. Такі моделі складаються з ручки, лійки (шланг ховається під ванною) і виливу. Такі моделі найбільш поширені. Перемикання на дивертер (ручний душ) розташоване на виливу, який може бути будь-якої форми: моноструменевим з аератором або каскадним (буває низьким або високим);
 3. Складаються такі пристрої з виливу, душа, перемикача та регулятора;
 4. Врізні змішувачі цього типу містять вилив, душову лійку, перемикач на душ і два регулятори напору для холодної й гарячої води.

Залежно від технічного виконання, варіюється й ціна. Однак вибирати краще з урахуванням практичності, не економлячи на комфорті. Великий асортимент врізних змішувачів представлений у лінійці товарів від виробника GROHE, підібрати можна пристрій будь-якої комплектації та в різному дизайні.

Можна встановлювати вироби на будь-якій частині бортика або розділити їх на обидві сторони ванни. Також можна виконати монтаж на кут, це вигідне ергономічне рішення, яке допоможе заощадити простір. Деякі виробники навіть оснащують ванни додатковою консоллю спеціально для врізання змішувача або створюють умови для більш зручної та простої установки.

Окремостояча ванна з ретро змішувачем

Звертаємо увагу на матеріал

Від цієї особливості залежать ключові характеристики виробів: міцність, експлуатаційний ресурс і ціна, тому при виборі обов'язково варто звертати увагу на цей параметр. У сучасному виробництві змішувачі для ванної виготовляють з таких видів матеріалів:

 • нержавіюча сталь. Моделі з цього металу є найбільш поширеними й доступними, представлені у величезному асортименті видів і варіантів дизайну;
 • кераміка. Цей матеріал стійкий до впливу корозії, виглядає розкішно й дорого, проте і досить крихкий, може розколотися при ударі;
 • бронза. Змішувачі з цього металу більше підходять під ретро-дизайни, виглядають оригінально та благородно, але й ціни на них найвищі;
 • латунь. Моделі з цього матеріалу характеризуються стійкістю до корозії. Латунні врізні змішувачі виглядають стильно та солідно, добре вписуються до будь-якого інтер'єру.

Нерідко пристрої додатково покривають декоративним шаром (хромують, роблять матовими та ін.), щоб вони були більш естетичними й оригінальними. Найкращі врізні змішувачі з латуні представлені в інтернет-магазині «КРАНОК», у каталозі вони доступні в асортименті моделей від провідних світових брендів.

Розширені можливості пошуку вибору

Вибираючи врізний змішувач для ванної, варто уважно вивчити характеристики виробів. Крім матеріалу й конструкційного виконання, до важливих параметрів також належать:

 • спосіб керування. Розрізняються пристрої на одноважільні та двовентильні. Перші більш практичні, у них налаштувати натиск і температуру води можна буквально одним рухом руки. Але другі безпечніші, немає ризику ошпаритися, випадково повернувши важіль не в той бік;
 • розміри. Цей параметр особливо важливий, якщо потрібен мініатюрний змішувач для компактної ванни, інакше він буде заважати при купанні;
 • бренд. Однозначно краще віддавати перевагу перевіреним компаніям, які здатні гарантувати якість товару та зацікавлені у збереженні своєї позитивної репутації на ринку.

Також обов'язково потрібно звертати увагу на ціну. Вона варіюється у великому діапазоні й залежить від різних чинників: матеріалу, виду конструкції, виробника. Точніше зорієнтуватися можна при замовленні змішувача, порівнявши вартість і характеристики різних моделей.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть