0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Плитка для ванної кімнати — сміливі рішення у 2019 році

Плитка для ванної кімнати — сміливі рішення у 2019 році

Безумовним трендом в дизайні є мінімалізм. У його простоті є щось привабливе. Абсолютна протилежність, але не менш популярним є використання яскравих, насичених кольорів і візерунків.

Якщо Ваша мета створити дивовижну, яскраву ванну кімнату, тоді дивіться 7 прикладів використання кольорової плитки у ванній кімнаті.

Гармонія з відтінками зеленого

Плитка з геометричним візерунком в зеленому і блідо-блакитним цікавий варіант для яскравої ванній. У поєднання до зелених стін використовують білу кераміку та чорний змішувач для раковини.

Зелена ванна кімната

Виділення душовою зони

Використовуйте яскраву плитку для виділення душа в білому інтер'єрі кімнати. Якісним доповненням до такого інтер'єру буде підвісна сантехніка і дерев'яна текстура.

Яскрава плитка для для душу

З акцентом на підлогу

Розбавити монотонний інтер'єр можна використавши плитку для підлоги з яскравим кольором і складним візерунком. Використання чорно-білої ванни додає контрасту інтер'єру.

Складний візерунок на підлозі у ванній

Темний візерунок

Цікавий результат в інтер'єрі дав класичний візерунок з темним кольором. Зауважте, що в цьому прикладі використовується темна раковина.

Темна ванна кімната

3D візерунок

Використовуйте в інтер'єрі цікаві візерунки. Наприклад, візерунок з ефектом 3D буде не найгіршим варіантом. У цьому варіанті візерунок добре доповнює велике дзеркало.

3D візерунок у ванній кімнаті

Зелений і жовтий

Створення спокійного, розслабляючого інтер'єру в яскравих фарбах практично неможливо. Але використання відтінків жовтого з м'ятно-зеленого кольору дав свій результат.

Зелено-жовта плитка для ванної кімнати

Морська мушля

Ще один приклад виділення душовою зони — плитка з малюнком морської мушлі. У цьому прикладі цим не обмежилися і використали яскраву стільницю з раковиною з монтажем під стільницю.

Візерунок морської черепашкиАкції магазину
Акції магазину
Скрыть