0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
10 прикладів використання сірого кольору в дизайні ванної кімнати

10 прикладів використання сірого кольору в дизайні ванної кімнати

Дизайн з використанням сірого кольору може бути позачасовим, класичним і заспокійливим. За допомогою цього кольору можна зробити як повністю монохромний дизайн, так і створити чисте полотно для свого улюбленого декору. Приклади дизайну в сірому кольорі доводять, наскільки динамічним може бути інтер'єр кімнати в сірому кольорі.

Дзеркала та візерунки

Еклектичні, багатобарвні шпалери та велике дзеркало показує, що сірий колір може бути динамічним при правильному використанні. Глибина, створювана візерунчастою стіною і відображенням дзеркала, створює ілюзію більшого простору.

Плитка у ванній з еклектичними візерунками

Сірий з блакитним відтінком

Для світло-сірих ванних кімнат темно-сині акценти відмінно підходять для балансування яскравості. Опівнічний синій колір додає вишуканості ванної кімнати, акцентуючи значення природного освітлення простору.

Ванна в сірому кольорі з синім відтінком

Теплі акценти сірого

Створити затишний простір у ванній можна за допомогою поєднання відтінків сірого і великої колекції старовинних книг. Наприклад, двері, вікна і полки можуть бути пофарбовані в теплих відтінках сірого, а колекція книг на полицях підкреслювати загальну ідею дизайну.

Ванна кімната в чорно сірому кольорі і старовиною бібліотекою

Використання сірого і золотого

Якщо ви віддаєте перевагу класиці, тоді в парі з сірим кольором використовуйте золотий. Ця ванна кімната в візантійському стилі має вінтажну паризьку атмосферу і розкішну золоту люстру, яка надає вишуканий гламур монохроматичному простору.

Ванна в світло сірому і золотому кольорі

Ванна кімната в мінімалізмі з акцентом на підлогу

Зробити акцент на підлозі, не перевантажуючи при цьому весь інший дизайн ванної - ідея ванної кімнати в сірому кольорі спеціально для любителів мінімалізму. Для цього відмінно підійдуть смугаста кам'яна плитка в різних відтінках сірого, яка буде єдиним яскравим елементом інтер'єру ванної.

Ванна з акцентом на підлогу

Дзеркала в інтер'єрі

Для ванної в стилі лофт можна використовувати прості білі прилади, темну плитку на підлозі і декоративні старовинні дзеркала в італійському стилі.

Ванна в стилі лофт і старовинними італійськими дзеркалами

Поєднання з помаранчевим

Якщо ви хочете сірий інтер'єр ванної, але не подобаються варіанти монохромного дизайну, ідеальним рішенням буде додавання кольору. Темні відтінки сірчаного на стінах і підлозі миттєво освітлюються з відтінком помаранчевого.

Сполучення темного Сєрова та яскравих кольорів

Темна ванна

Використання класичної ванни в чорному кольорі й елементів інтер'єру в коричневому кольорі, додасть інтер'єру безтурботності та почуття спокою.

Безтурботності і почуття спокою у ванній кімнаті

Легкі зміни

Сірий колір відмінно поєднується з будь-яким кольором. Саме тому можна створити ванну в монохромному сірому кольорі, а розставити основні акценти в дизайні за допомогою аксесуарів і інших елементів інтер'єру. Перевага цього варіанту в можливості легко і швидко освіжити дизайн. Наприклад, в залежності від пори року можна створювати відповідну атмосферу: для літа салатові, для зими бардові, для весни рожеві з зеленими, для осені морквяні.

Світла ванна з кольоровими елементами

Яскраві акценти

Для любителів стилю хай-тек сірий колір в інтер'єрі також прийдеться до смаку, головне розбавити його яскравими, насиченими та кричущими кольорами: фіолетовими, гірчичним, оливковими відтінками або будь-яким іншим.

Ванна кімната в хай-текАкції магазину
Акції магазину
Скрыть