0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Як вибрати аксесуари для ванної кімнати?

Як вибрати аксесуари для ванної кімнати?

Аксесуари, безсумнівно, відіграють провідну роль в дизайні інтер'єру. Ми спробуємо дати поради, як вибрати аксесуари для ванної кімнати, щоб вони стали "вишенькою на торті".


Поєднання функціональності та естетики

Аксесуари для ванної кімнати так само важливі, як і стандартне сантехнічне обладнанн. Більшість аксесуарів для ванної кімнати пов'язані з системами зберігання, що дозволяє підтримувати порядок у ванній кімнаті. Всі аксесуари, пов'язані зі щоденною гігієною, однаково важливі. Кожен предмет повинен бути розташований в оптимальному місці як з функціональної, так і з естетичної точки зору.

Полиця з аксесуарами

Аксесуари для ванних кімнат — як їх вибрати?

Придивіться до кімнати, перш ніж купувати аксесуари. Якщо ванна була недавно відремонтована, і з самого початку у вас було «бачення» і особливий стиль ванної кімнати — вибір не повинен бути проблемою. В інших випадках вибір аксесуарів для ванної може бути приводом для зміни характеру кімнати або підкреслення основного стилю ванної кімнати.

Аксесуари настінного монтажу

Стиль — основа

Кожна дрібниця повинна підкреслювати елементи стилю інтер'єру. Прості і строгі форми з металевими відтінками будуть прекрасні у ванній кімнаті стилю модернізм. У свою чергу, обробка натуральним каменем, безумовно, буде краще поєднуватися з класичними рішеннями. Стиль, в якому ви облаштували ванну кімнату, повинен найкращим чином визначати, які аксесуари необхідно вибрати. Невдало підібрані аксесуари можуть зіпсувати будь-який інтер'єри.

Аксесуари класичного стилю

Колір має значення

Щоб надати ванній кімнаті характер, можна оживити типові елементи яскравими кольорами аксесуарів. Варто зробити ставку на один домінуючий колір, який буде присутній у всіх аксесуарах для вашої ванної кімнати — особливо якщо ви використовуєте монохромну плитку на підлозі або стінах. Якщо ви віддаєте перевагу ексклюзивності, то пастельна кольорова палітра або класичні та прості (білі або чорні) аксесуари для ванної напевно будуть краще.

Яскраві аксесуари для ванної кімнати

Ідея має значення

Нудні дизайни ванної кімнати залишилися в минулому. В інтер'єрі ванної кімнати — звичайно, в залежності від ідеї — буде працювати кошик для газет і багатофункціональна висувна підставка, на якій можна зберігати предмети, необхідні в щоденному туалеті. В даний час доступна кількість і різноманітність аксесуарів для ванної може викликати у вас запаморочення. Тому не будемо себе обмежувати! Пошук гаджетів для ванної кімнати може бути не тільки цікавим, але й способом оточити себе дизайнерськими предметами, які полегшують життя. Кому не подобається хороший дизайн?

Висувна полиця з аксесуарами для ванної

Чого слід уникати при виборі аксесуарів для ванної?

Занадто велика різноманітність кольорів та візерунків може повністю зруйнувати естетику інтер'єру. Отже, давайте переконаємося, що всі предмети є єдиним цілим. Більшість виробників пропонують набори аксесуарів для ванної, що дозволить вам уникнути композиційних пасток.
Проста порада: вибираєте конкретну колекцію і шукаєте до неї індивідуальні доповнення.

Поєднання аксесуарів і дизайну ванноїАкції магазину
Акції магазину
Скрыть