Ласкаво просимо до нашого магазину! Бажаємо успішних покупок. Слава Україні! Героям Слава!
0
0800 331 092 Оформити замовлення 10:00-19:00 0800 331 092
або
Який колір вибрати для ванної кімнати?

Який колір вибрати для ванної кімнати?

Ми робимо ремонт у ванній кімнаті на десяток років. Ось чому так важливо правильно її оформити — вона повинна бути функціональною, комфортною та естетично оформленою. При виборі кольору ванної кімнати, варто знати, які поточні тенденції, але також яке значення окремих кольорів, щоб використовувані кольори не заважали функціонуванню ванної кімнати.


Психологія кольору

Було науково доведено, що кольори впливають на нас певним чином. Варто знати значення кольорів, тому при оформленні інтер'єру застосовуйте відповідні кольори — відповідно як з призначенням місця, так і з вашими вподобаннями. Питання вибору кольору ванної кімнати особливо важливий. З одного боку, це місце має стимулювати нас до дій (зазвичай вранці), а з іншого боку, щоб заспокоїти та сприяти розслабленню (особливо під час вечірнього відпочинку).

Яскрава ванна кімната

Білий колір у ванній

Білий — найпоширеніший колір у ванній кімнаті, наприклад, через кераміку. Хоча виробники вже кілька років пропонують сантехніку в інших кольорах, велика частина пропозицій білого кольору. Це універсальний колір, який створює враження чистоти та гігієни. Білий оптично збільшує і розширює кімнату, виділяє інші кольори, але в надлишку він може придушити та створити враження неприємного холоду. Це вічний колір, заснований на всіх модах. Якщо у ванній кімнаті використовується білий колір, його варто розбити яскравими аксесуарами або прикрасами, наприклад, чорним, червоним або коричневим.

Білий колір у ванній

Чорний колір у ванній

Чорний у ванній кімнаті в основному використовується в аксесуарах, тому що занадто багато чорного оптично зменшує кімнату і пригнічує. Якщо Ви все-таки вирішили створити чорну ванну кімнату ми рекомендуємо використовувати світлі відтінки — графіт і сірий. Вони можуть бути основними кольорами в ванній кімнаті, які доповнюються контрастними кольорами — червоним, зеленим, помаранчевим, ці кольори дають надзвичайно успішний, сучасний ефект.

Чорний колір у ванній

Червоний колір у ванній

Червоний стимулює і спонукає до дії, але в надлишку він може навіть дратувати. Тому, використовуйте червоний колір у ванній тільки в доповненнях або декорах, які додадуть елегантності в інтер'єр. Однак, якщо ви хочете використовувати червону плитку, помістіть її тільки в деякі частини ванної кімнати, наприклад, в душовій кабіні — червоний посилить ефект душа.

Червоний колір у ванній

Блакитна ванна кімната

Синій — ідеальний колір для ванної кімнати. Він надає заспокійливу дію, завдяки чому підтримає вечірній релакс у ванній. Однак занадто темний відтінок синього кольору може створити враження прохолоди. Бірюзовий часто використовується в басейнах або в салонах краси. Добре працює в класичних дизайнах, коли ми комбінуємо його з білим кольором і дерев'яними аксесуарами, ми отримуємо морський ефект. Синій можна трохи пожвавити, поєднуючи його з іншим теплим кольором — жовтим, помаранчевим або червоним, завдяки чому ми привносимо в інтер'єр трохи різноманітності та позитивної енергії.

Блакитна ванна кімната

Зелений — природа

Зелений, як і синій, також добре працює у ванній кімнаті завдяки своїй дії — освіжає, заспокоює, сприяє розслабленню. Темні відтінки зеленого можуть оживити інтер'єр, оформлений в приглушених тонах, таких як білий, бежевий і світло-жовтий. Зелений — це колір природи, який часто надихає дизайнерів інтер'єру — це означає, що він рідко виходить з моди. Ідеально поєднується з натуральними добавками пісочного кольору і дерева, як світлих відтінків, так і темних (наприклад, венге).

Зелений колір для ванної

Жовтий колір для ванної

Жовтий колір освітлює і візуально збільшує інтер'єр, а також позитивно впливає на нас — активізує, допомагає позбутися втоми, заспокоює. Тому він ідеально підходить для ванної кімнати — він стимулює ранковий туалет і сприяє вечірньому відпочинку. Це вічний колір, який використовується в ванних кімнатах, і обраний тип дизайну може бути отриманий з використанням плитки та аксесуарів, що відповідають певному стилю. Це також універсальний колір, який чудово працює як фоновий колір — особливо світлі, ніжні відтінки — так і як контрастний колір, що служить тільки для пожвавлення інтер'єру (наприклад, в аксесуарах).

Жовтий колір для ванної

Сучасна помаранчева ванна кімната

Точно так же помаранчевий колір служить проміжною ланкою між жовтим і червоним — він стимулює більше, ніж жовтий, але більш спокійний і нейтральний, ніж червоний. В сучасних дизайнах помаранчевий поєднується із зеленим і чорним. Помаранчевий як колір добавок прекрасно оживляє зелені та бежево-коричневі ванні кімнати.

Сучасна помаранчева ванна кімната

Тенденції останнім часом

Останнім часом в оформленні ванної кімнати дуже популярні коричневий і фіолетовий кольори. Бронзовий — більш нейтральний колір, який можна легко поєднувати з бежевим, зеленим, білим і натуральними квітами. Це універсальний колір, що робить його придатним як для великих ванних кімнат, так і для невеликих ванних кімнат. Коричневий колір заспокоює прохолоду білої сантехніки, заспокоює нерви, дає відчуття тепла і розслаблення.

Проте, фіолетовий є сильним, домінантним кольором інтер'єру (особливо його темні відтінки). Він добре працює у великих ванних кімнатах, де ефект елегантності та стилю досягається шляхом поєднання його з білим, графітовим та світлішими відтінками фіолетового — лаванди та вересу. Дизайнери, проте, попереджають проти надлишку цього кольору в одній кімнаті, бо це може викликати депресію або навіть дратувати. Однак немає сумнівів в тому, що правильно підібраний фіолетовий колір створює ефект сучасної, надзвичайно елегантною та акуратною ванної кімнати.

Тенденції дизайна ванной комнаты

Колір і розмір ванної кімнати

Незалежно від того, який колір ми вибираємо, ми повинні пам'ятати основний принцип — темрява зменшує, яскравість збільшує. Для невеликої ванною кімнатою без вікна краще вибрати світлі відтінки вашого улюбленого кольору, в той час як темні відтінки можуть бути доповненням до основного. І навпаки — якщо ваша ванна кімната простора і добре освітлена (особливо при природному освітленні), ви можемо спробувати темні кольори зі світлими аксесуарами — фурнітурою, декором, меблями. У великій ванній кімнаті контрастні поєднання і геометричні візерунки також будуть виглядати краще.

Колір і розмір ванної кімнати

Барвиста ванна кімната завдяки аксесуарам

Для створення універсального, непідвладного часу рішення — використовуємо приглушені кольори та різні яскраві доповнення: аксесуари для ванних кімнат інтенсивного кольору, меблів, свічок, рушників і шпалер. Якщо колір ванної кімнати через деякий час нам набридне, його буде легко і відносно дешево замінити, замінивши тільки аксесуари. Така процедура дозволить нам швидко і легко змінити інтер'єр, поекспериментувати з колірними поєднаннями, вдихнути в інтер'єр ковток свіжості й сучасності без необхідності дорогого і трудомісткого ремонту.

Барвиста ванна кімната

Індивідуальні переваги

При ремонті ванної кімнати варто враховувати як поточні тренди кольору, так і ваші власні переваги. Представте, ви спроектували вашу ванну кімнату відповідно до останніх трендів, а через рік мода змінилася. Що знову робити ремонт? Тому найважливіше, щоб використовуваний колір відповідав вашому смаку.



Акції магазину
Акції магазину
Скрыть
Служба підтримки Передзвоніть мені Чат Telegram Viber
×