0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Яке освітлення буде кращим у ванній кімнаті?

Яке освітлення буде кращим у ванній кімнаті?

При облаштуванні ванної кімнати вкрай важливо дбати навіть про дрібні деталі. Саме вони вирішують остаточний ефект, і якщо вони обрані вдумливим чином, вони разом створять єдине ціле, яке ви зможете показати вашим друзям і родині.

З усіх елементів декору ванної кімнати особливу увагу слід приділити висвітленню. Вибір лампи, рівень яскравості та тип абажура дуже важливий. Як зробити правильний вибір?

Освітлення ванної кімнати

Скільки світильників одночасно?

Перш за все, ви повинні запитати себе, скільки джерел світла вам потрібно. Звичайно, це залежить від розмірів ванної кімнати — якщо ваша ванна кімната більше ніж три квадратні метри, варто встановлювати кілька джерел освітлення.

    Лампи для ванної кімнати поділяють за призначенням:
  • загальні, які будуть розташовані в центральній точці ванної кімнати;
  • світильники, які розташовані над ванною / душем і раковиною;
  • над дзеркалом.

Кожне місце вимагає свого типу ламп. У разі душу або ванни лампи можуть бути галогеновими, для освітлення дзеркала підійде невелика люмінесцентна лампа, в той час як світильники великих розмірів повинні бути розміщені в центрі ванної кімнати.

Стильне світлове оформлення ванної кімнати

Основне освітлення

У разі основного освітлення ви повинні вибрати лампу потужністю близько 80 Вт. У разі ванної кімнати площею від 5 до 10 квадратних метрів вона забезпечить вам достатню видимість в будь-якому місці. Сьогодні ринок надзвичайно різноманітний, тому у вас не повинно бути проблем з пошуком потрібних світильників. В основному переважають світильники з металевим або пластиковим корпусом. Але давайте не будемо боятися експериментувати: плафони з паперу або пластика також можуть бути надзвичайно привабливими.

Декоративне оформлення осного світла у ванній

Як щодо дзеркала?

Окремим пунктом повинні бути лампи для ванної кімнати над дзеркалом. Їх завдання особливе, тому що вони повинні забезпечити вас достатнім освітленням під час ранкового туалету або макіяжу, що подвійно важливо для жінок. Хорошим вибором будуть дві лампи однакового розміру або люмінесцентні лампи, встановлені симетрично по обидва боки дзеркала. Завдяки цьому ваше обличчя буде освітлено рівномірно. Сьогодні виробники пропонують дзеркала в ванну кімнату з вбудованим підсвічуванням, цей варіант буде доречним у ванній виконаної в сучасному дизайні.

Дзеркала з підсвічуванням

Пам'ятайте, що кожна лампа, встановлена у ванній кімнаті, повинна мати водонепроникний корпус, щоб ви могли уникнути можливих збоїв або небезпечних ситуацій. Якщо у вас низька ванна, не встановлюйте низько висять світильники, тому що вони будуть надмірно обмежувати ваші рухи. Завжди варто подумати про світлодіодних лампах, які є енергозберігаючими, а також екологічними.

Дотримуючись вищевказаних інструкцій, ваша ванна кімната буде освітлена належним чином.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть