0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Прочитайте це, перш ніж робити ремонт у ванній кімнаті

Прочитайте це, перш ніж робити ремонт у ванній кімнаті

Ми опитали знайомих монтажників, дизайнерів та інших професіоналів і дізналися на їхню думку основні моменти на що звернути увагу при ремонті у ванній кімнаті.

Професіоналізм

Ремонт ванної кімнати — це не просте починання. Тому, перш ніж ви почнете зривати плитку і вибирати ванну, порадьтеся з людьми, які зробили ремонт не в одній ванній кімнаті. Ми опитали монтажників і дизайнерів і ось головні поради при ремонті ванної кімнати. Дотримуйтесь цих порад і ви обов'язково створите ванну кімнату, про яку ви мріяли.

Керамічна плитка

Якщо вам потрібна легка у догляді підлога, вибирайте керамічну плитку та уникайте пористих плиток з натурального каменю, таких як вапняк. Якщо плитку з натурального каменю не обробити спеціальним засобом вона буде поглинати краплі води та з часом буде мати непривабливий вигляд.

У ванній кімнаті вам потрібна неслизька підлога: вибирайте плитку з текстурованою матовою поверхнею.

Інший варіант: маленькі плитки з великою кількістю ліній затирки, яка дозволяє отримати краще зчеплення, ніж великі плитки.

Підлога ванної кімнати з плиткою patchwork

Використовуйте кращий герметик

Застосовуйте герметики на основі акрилової, ці герметики ви зможете видалити без використання агресивних хімікатів, тому заміна згодом буде простіше. Обов'язково переконайтеся, що герметик містить антигрибкові компоненти, це забезпечить захист від цвілі до п'яти років.

Замініть проводку

Використовуйте проводку мінімум на 20А і замініть всі розетки в приміщенні, які ви використовуєте, від електричних бритв до фена для сушіння волосся.

Правильна висота для аксесуарів

Не існує жорстких правил про те, як високо розміщувати вішалки для рушників і халатів. Дизайнери радять розташувати аксесуари трохи вище в якості відправної точки. Якщо ви можете, спочатку позначте потенційні місця клейкою стрічкою, а потім відрегулюйте для зручності. Це потрібно зробити обов'язково перед обробкою стін.

  Аксесуари для ванної кімнати

Зробити ніші для туалетного приладдя

На відміну від незграбних поличок з душовими приладдям, втоплена ніша над ванною або в душовій кабіні дасть можливість зручно розмістити шампунь і мило. Збільшить розмір ніші, щоб мінімізувати порізи плитки, і вирівняйте нижній край залишком каменю або стільницею з твердою поверхнею, а не плиткою, це дозволить вам не зчищати накип з лінії затірки.

Ніша в стіні для ванних приладдя

Освітлення у ванній

Дзеркало необхідно встановлювати на рівні очей і на відстані від 90 до 100 см. Перед покупкою перевірте світильники в дії, щоб переконатися, що кількість і якість світла буде достатньо. Якщо немає місця для бічних бра, встановіть довгий світильник на стіні над дзеркалом. Не покладайтеся на вбудовані стельові світильники.

Подбайте про теплу підлогу

Тепла плитка буде доставляти вам задоволення кожен раз, коли ви приймаєте ванну. Вам не потрібно укладати теплу підлогу по всій площі ванної кімнати, досить просто додати електричний килимок, щоб підсилити систему опалення ванної. Розігрів плитки може зайняти до 45 хвилин, тому під'єднайте його до програмованого термостату, щоб розігріти плитку до моменту спрацьовування будильника.

Бойлер для гарячої води

Любите приймати ванну або душ з декількома насадками? Тоді вам може знадобитися водонагрівач більшого обсягу. У характеристиках водонагрівача можна дізнатися кількість гарячої води, яку він виробляє за годину. Щоб визначити необхідний обсяг бойлера використовуйте наведений нижче список для розрахунку споживання гарячої води вашою родиною щоранку.

  • Душ: 50 літрів на людину;
  • Миття волосся з шампунем: 15 літрів на людину;
  • Миття рук та обличчя: 15 літрів на людину;
  • Гоління: 8 літрів на людину.

Безпека та ергономіка

Душові кабіни та легкі у використанні одноважільні змішувачі підходять для людей з обмеженими здібностями й можуть бути встановлені в будь-який час. Поручні повинні бути надійно закріплені та розміщені на відстані 90 см від підлоги. Якщо ванною кімнатою будуть користуватися люди з обмеженими здібностями ми радимо серйозно розглянути установку безбар'єрного душа, ширших дверей, і нижчу висоту установки раковини.

Безпека і комфорт у ванній кімнаті

Обережно зі шпалерами

Ванна кімната висуває особливі вимоги до матеріалу стін Шпалери просто не витримають вологості. Замість цього розгляньте вагонку, як альтернативне покриття для стін.

Покриття стін у ванній кімнаті

Встановіть правильну вентиляцію

Вентилятор є обов'язковим обладнанням для ванної кімнати, не дозволяйте собі згадати про нього після закінчення ремонту.

  • Для ванної: вибирайте ультра-тихий пристрій, який не розбудить ваших сусідів. Переконайтеся, що у нього достатньо потужності для обсягу вашої кімнати, і встановіть його на таймер, щоб ви могли дати йому попрацювати протягом 20 хвилин, щоб прибрати вологість після того, як ви закінчите приймати душ. Радимо вибирати моделі з датчиком вологості, щоб вам не довелося покладатися на свідомість дітей або гостей, щоб включити його.
  • Для вбиральні: встановіть гучний вентилятор для максимальної конфіденційності. Виберіть вентилятор з вбудованим освітленням або увімкнути його до вимикача освітлення, щоб він включався автоматично.

Вентиляція у ванній кімнаті

Система захисту від протікання

Захистіть свою квартиру від аварійних ситуацій, ми рекомендуємо передбачити монтаж системи захисту від протікання (анти-потоп) з датчиками затоплення.




Акції магазину
Акції магазину
Скрыть