0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Ресурсозберігаючі технології - економити воду стало простіше

Ресурсозберігаючі технології - економити воду стало простіше

Поки одні намагаються економити воду народними методами, підкладаючи цегла в бачок унітазу або відкриваючи кран тільки на половину, інші знаходять нові технологічні рішення для водопостачання.

Змішувачі

Найменш економічними є звичайні двохвентильні змішувачі. У них для досягнення комфортної температури необхідно вручну регулювати потік гарячої і холодної води. За цей час зливається близько 0,5 л незатребуваною води. І так кілька разів на день, за місяць набігає пристойно. А ось конструкція змішувача одноважеля цілком дозволяє як задати витрата і температуру води, так і регулювати швидкість потоку.

Двохвентильний змышувач

Аератор

Ви, мабуть, бачили, що на кінчику виливу змішувача нагвинчений накінечник. У ньому розташовуються розсікач потоку і сіточка. Це і є аератор. Сьогодні практично будь-який змішувач оснащений аератором. Цей невеликий прилад підмішує в струмінь води порцію повітря (приблизно 15%), тим самим істотно заощаджуючи цінний ресурс. При цьому обмеження потоку практично непомітно, оскільки струмінь стає більш об'ємним і м'яким. Також в аератор може бути вбудовано еластичне кільце або мембрана, що обмежують максимальну швидкість потоку. Такий обмежувач дозволяє знизити витрату води до 60%.

Аератор для змішувача

Безконтактний змішувач

Безконтактний змішувач являє собою прилад, корпус якого оснащується інфрачервоним датчиком руху. Цей датчик включає або вимикає електронний модуль, який безпосередньо управляє потоком води. Він має магнітний клапан, запірний або, навпаки, що пускає в вилив змішувача вже підготовлену воду. Температуру і швидкість потоку встановлюють заздалегідь за допомогою регулятора на корпусі змішувача або вбудованого регулювального гвинта. Однак варто згадати, що такого роду змішувачі вимагають електроживлення від мережі 220 В або від батареї 6В.

Сенсорний змішувач

Обмежувач температури

Цікавими є й термостатичні змішувачі, які майже миттєво подають потік води потрібної температури. Є виробники, які вирішують проблему економії гарячої води по іншому. Їх змішувачі є моделями так званого холодного відкривання. Тобто при відкритті крана подається не змішана, а тільки холодна вода. Що б отримати потік потрібної температури, в цих приладах необхідно повертати ручку вентиля.

Термостатичний змішувач

Лійки для душу

Сьогодні душові насадки з примітивного розсіювача води перетворилися в складні системи. При цьому в конструкції стельових або ручних лійок для душа застосовуються ті ж самі технології для економії води, що і в змішувачах. Це і підмішування повітря, і вбудовування в головку лійки регулюючих пристроїв, що дозволяє економити до 60% води. Крім цього, в сучасних лейках встановлені поворотні кільця для управління потоком. Прикриваючи або відкриваючи частину подавальних каналів лійки, можна зменшити обсяг води до 50%.

Заощаджуємо правильно

Витрата води стандартного змішувача становить 12-18 л / хв. Використовуючи водозберігаючі насадки, показник можна знизити до 1,7 л / хв. Але в деяких випадках така економія може створювати незручності в процесі експлуатації. Так, наприклад, доведеться досить довго чекати, поки наповниться каструля. З цієї причини важливо правильно підібрати пристрій, щоб користуватися змішувачем було ще й зручно. Якщо у вас встановлена газова колонка, важливо, щоб напір води у всіх змішувачах був однаковим. В іншому випадку можливі різкі перепади температури.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть