0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Переваги змішувачів та душових систем GROHE.

Переваги змішувачів та душових систем GROHE.

На ринку сантехнічної фурнітури представлена величезна кількість товару різних торгових марок. Деякі бренди пропонують високу якість, інші зручність використання, елегантний дизайн або екологічні технології. Німецька компанія GROHE пропонує ряд унікальних рішень і прагне задовольнити всі потреби споживачів.

Ексклюзивний дизайн

Команда дизайнерів, що складається з найкреативніших провидців з усього світу, працює над дизайном продукції GROHE. Чуттєві та інтригуючі форми сантехніки були відзначені в престижних дизайнерських конкурсах і відзначені такими нагородами, як: Red Dot Design Award, IF Product Design Award, Iconic Awards і багато інших. Щоб підкреслити елегантну лінійку продуктів, фахівці GROHE розробили унікальну технологію гальванічного покриття, яка дозволяє отримати ідеально гладке, блискуче і стійке до подряпин покриття StarLight®. Завдяки цьому поверхня зберігає дзеркальний блиск, легко миється і не втрачає часу.

3D друк змішувача GROHE

Задоволення від використання

Інженерів GROHE не без підстав вважають майстрами технологій у сфері сантехніки. Завдяки багаторічному досвіду і постійного прагнення до досконалості, вони розробили, серед іншого, SilkMove® керамічний картридж, за допомогою якого можливо не тільки плавно і легко регулювати воду, але і гарантує довговічність використання змішувачів. Його конструкція забезпечує безперебійну роботу важеля протягом 200 000 циклів, що на практиці означає до 20 років автономної роботи!

Установка продуктів GROHE також проста. Акумулятори та приховані елементи оснащені технологією QuickFix®, завдяки якій час монтажу вдвічі менше, ніж у конкурентних рішень.

Технологія GROHE SilkMove®

Феноменальний комфорт

Технології GROHE також є гарантією максимального комфорту у вашому будинку. Всі душові лійки, душові головки верхнього душу і бічні душі були розроблені в інноваційній системі DreamSpray®. Ця технологія відповідає за рівномірну подачу води в кожну форсунку. Завдяки цьому потік не тільки надзвичайно приємний для шкіри, але і залишається ідеально збалансованим, навіть якщо ви тримаєте ручний душ під кутом або догори ногами. Завдяки GROHE, прийняття душу перетвориться в момент насолоди і розслаблення після важкого дня.

Німецькі інженери також розробили систему Whisper®, яка забезпечить спокійний сон для всіх членів сім'ї. Частина інсталяцій GROHE оснащена спеціальним спіральним водоводом, який пригнічує звук потоку, роблячи наповнення бачка безшумним.

Технологія GROHE DreamSpray®

Безпека понад усе

Революційна технологія GROHE TurboStat® підтримує температуру води на заданому рівні, забезпечує максимальний комфорт і безпеку. Більше не доведеться даремно витрачати час і воду, налаштовуючи потрібну температуру води вручну. Точна компенсація коливань температури і напору води, що поступає забезпечує користувачам безпеку і комфорт при прийнятті водних процедур.

Обрані параметри будуть зберігатися протягом всього прийняття душу, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ваші близькі отримають опік водою через коливання тиску в системі водопостачання. Термостатичні змішувачі GROHE не дозволять Вам обпектися при дотику до поверхні змішувача. Ці моделі були сконструйовані за технологією CoolTouch®, яка ефективно ізолює потік гарячої води від металевого корпусу, запобігаючи його надмірний нагрів.

З точки зору безпеки на кухні, GROHE використовує в змішувачах технологію Zero®, яка завдяки внутрішньому каналу відокремлює потік води від шкідливих сполук свинцю і нікелю в організмі. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що з носика вашого змішувача буде текти здорова чиста вода.

Технологія GROHE CoolTouch®

Екологічність

Усвідомлюючи важливість економії води та енергії в наші дні, німецькі інженери створили екологічні рішення для 21-го століття. Технологія EcoJoy®, включена в змішувачі та душові системи, дозволить вам розумно скоротити споживання цінних природних ресурсів. Незважаючи на зниження споживання води навіть на 50%, струмінь води буде така ж повна і приємна на дотик, як і раніше.

Але це ще не все! Окремі моделі змішувачів, оснащені керамічним картриджем SilkMove® ES, який також дозволяє значно знизити енергоспоживання в Вашому домі. Картридж змішувача сконструйований таким чином, що в центральному положенні важеля змішувача активується тільки потік холодної води. Це виключає непотрібне нагрівання — наприклад, при промиванні зубної щітки або чищенні раковини.

Тому продукти GROHE є гарантією універсальної функціональності і ідеальним рішенням для Вас.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть