0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Верхні душі GROHE

Верхні душі GROHE

Верхні душі бувають різних стилів, щоб відповідати всім потребам і бюджетам. Щоб зробити ваш вибір простіше, ми розділили колекцію ручних душів і душових насадок GROHE, зазначених нагородами, на три окремі групи: Cosmopolitan, Timeless і Authentic.


Для шикарних міських квартир і найсучасніших приміщень виберіть ручний душ або верхній душ, який поєднує в собі найсучасніші технології та дизайн. Продуктивність і ефективність є ключем до створення мінімалістичної ванної кімнати — сучасний ручний або верхній душ повинен дати унікальний досвід, який перевершує ваші очікування.

Верхні душі GROHE

Для чистого архітектурного вигляду виберіть квадратну душову головку, утоплену в стелю душової зони, або створіть враження за допомогою дуже великий душовою головки, підвішеною до стелі. Відображаючи поточний настрій для органічних форм, сучасні хромовані головки для душу мають більш м'які профілі, що дозволяють застосовувати їх в самих різних стилях. Верхні душі сучасного дизайну відрізняються сучасним малюнком сопел і мають легко очищається хромовану поверхню.

Верхні душі GROHE

Вибір розмірів, характеристик і стилів гарантує, що дизайн душової головки буде відповідати вашим конкретним вимогам.

Верхні душі GROHE

Традиційні верхні душі об'єднують новітні технології з більш м'якою естетикою. Розроблені для поліпшення класичних або заміських ванних кімнат, вони привносять найсучасніші особливості та оздоблення в традиційні простору, зберігаючи при цьому справжній вигляд вашого інтер'єру.

Верхні душі GROHE

Всі продукти Grohe створені для економії водних ресурсів і 100% комфорту. Всі душі GROHE оснащені технологією DreamSpray® - інноваційним якісним душем для розкішного оздоровлення та гарного самопочуття. Крім того, ви можете довіряти поверхні GROHE Starlight® - виготовленим за останнім словом техніки — від дорогоцінного матового до блискучого, як діамант, який буде сяяти вічно.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть