0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Вибір ванна або душ?

Вибір ванна або душ?

Ванна або душ? Душ або ванна? Ось в чому питання .... Відповісти на це питання зовсім не просто! Ви повинні взяти до уваги багато аспектів, такі як розмір ванної кімнати, ваші уподобання чи життєвий уклад.


Розмір ванної кімнати, ми пристосовуємо очікування до можливостей

Дуже добре, якщо у нас є дві ванні кімнати або одна досить велика, щоб ми могли встановити як ванну, так і душ. Однак ми не завжди можемо дозволити собі такий комфорт, і доводиться вирішити, що буде краще для нас — ванна або душ. Перш ніж прийняти рішення варто проаналізувати переваги і недоліки обох рішень.

Ванна кімната з ванною та душем

Швидкий душ

Основною перевагою душу є його розміри, тому він ідеально підходить для невеликих ванних кімнат — для розміщення невеликої кабіни досить підлоги 0,8 м². Це, безумовно, більш вигідний варіант для тих, хто цінує швидке прийняття водних процедур. Душ відмінно працює вранці, в жарку погоду, а також після роботи або виснажливого тренування — дає ефект швидкого освіження, прийняття душа це як ін'єкція енергії для тіла. Звичайно, душ зручніший для літніх людей або інвалідів. За словами лікарів і косметологів, душ більш гігієнічний, не сушить шкіру, полегшує виконання косметичних процедур, таких як пілінг або депіляція.

Душова кабіна в ванній кімнаті

Зробивши вибір на душі, ви можете оснастити його гідромасажною панеллю і навіть функцією парової лазні, що значно підвищує комфорт використання. Крім того, ви можете адаптувати тип душа до можливостей приміщення — вибираючи готову душову кабіну або встановивши душові двері. Душ просто поєднати з будь-яким кольором ванної кімнати, тому що скляна душова кабіна або душова двері можуть бути як прозорою, так і з кольоровим малюнком.

Заспокійлива ванна

Ванна — це відмінний спосіб розслабитися ввечері, отримавши ароматний, зігрівальний сеанс, який покращує настрій довгими осінніми та зимовими вечорами. Під час ванни ви також можете виконувати різні види косметичних процедур — наносити маску або робити масаж обличчя, а також застосовувати ароматерапію, додаючи в воду улюблені масла або морські солі.

Окремостояча ванна

Переваги ванни цінують сім'ї з дітьми — ванна значно полегшує їх щоденний догляд за малюками, а для самих малюків ванна — це можливість для веселих водних ігор. На ринку представлений широкий асортимент ванн — від акрилових до дерев'яних, а також з гідромасажем. Ванни бувають різних розмірів і форм — прямокутні, овальні і навіть у формі серця.

Водний баланс або диявол криється в деталях

Існує широко поширена думка, що з точки зору економії води перевагу має душ. Однак все залежить від обсягу ванни та часу, який ми витрачаємо на душ. Щоб наповнити ванну середнього розміру, потрібно близько 150 літрів води, a при прийнятті душа споживається в середньому 15 літрів води за хвилину. Так що насправді, якщо ми приймаємо швидкий душ, економія води в порівнянні з ванною величезна, цифри говорять самі за себе: 4-хвилинний душ — це обсяг води в 60 літрів, а при прийнятті ванни ми використовуємо води більш ніж у два рази більше, тобто близько 150 л.

Окремостояча ванна

Однак, якщо ви затрималися під час прийняття душу або використовуєте гідромасаж з душової панелі, перебування в душі потребують більше води. У цьому випадку 10-хвилинний душ буде витрачати приблизно таку кількість води, як під час купання у ванній, за умови, що ви не будете додавати гарячу воду при тривалому прийнятті ванни.

Компроміс для нерішучих людей

Якщо, проаналізувавши всі «за» і «проти» так і не визначились, ви можете вибрати компромісне рішення — встановити ванну з ширмою. Це рішення дуже практичне. Встановивши ванну зі ширмою, у вас з'явиться можливість прийняти швидкий душ або довгу заспокійливу ванну.

Ванна з ширмоюАкції магазину
Акції магазину
Скрыть