0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Вибираємо ванну для вашої ванної кімнати

Вибираємо ванну для вашої ванної кімнати

Ванна є дуже важливим елементом ванної кімнати. Приминаючи ванну ви розслабляєтеся, тепло вам це покращує ваше самопочуття. Завдяки ванні, зі спеціально обладнаної функцією гідромасажу, ви можете організувати Ваш домашній SPA.


Вибір ванн на ринку величезний, вони відрізняються матеріалом, з якого вони зроблені, розміром і формою. Тому, вирішуючи встановити ванну у ванній кімнаті, варто вивчити всі питання. З яких матеріалів виготовляють ванни?

Вбудована ванна

Акрилові ванни

Найпопулярнішими є акрилові ванни. Ванни, виготовлені з високоякісного твердого акрилу або з додаванням поліефірної смоли зі скловолокном, досить тверді, стійкі до подряпин, ударам або руйнівного впливу хімічних речовин, що використовуються для їх очищення. До безперечних переваг акрилових ванн відносяться теплоізоляція (вода в ванні довгий час залишається теплою) і акустична ізоляція (акустика гасить звуки, які супроводжують заливку води). Поверхня ванни приємна на дотик — тепла і гладка, матеріал стійкий до іржі, знебарвлення або утворення накипу.

На ринку доступні акрилові ванни різних форм, розмірів і кольорів, з контурними підлокітниками, сидінням або поглибленням для туалетного приладдя. Виробники також пропонують ванни з антибактеріальним покриттям, які легше підтримувати в чистоті — бактерії, грибки та пліснява ростуть на них повільніше, а ефект очищення триває довше.

акрилова ванна

Акрилові ванни є найлегшими з усіх доступних на ринку, наприклад, модель з розмірами 150 x 100 см важить приблизно 20 кг. Ми радимо вибирати ванну хорошої якості, відомого на ринку бренду. Буває, що в дешевих ваннах з тонкої акрилової плити з дуже тонким шаром акрилу по краях можуть з'являтися тріщини, розтріскування поверхні, а на стикуванні зі стіною — зазори.

Чавунні емальовані ванни

Чавунна ванна надзвичайно довговічна, вона може служити власнику довгі десятиліття і практично не зношується. Ці ванни стійкі до пошкоджень, їх легко утримувати в чистоті, вони довго підтримують температуру води, хоча потрібно пам'ятати, що порожня чавунна ванна холодна на дотик. Вони стійкі до впливу світла і ультрафіолетових променів, тому вони не вицвітають і не тьмяніють, а також вогнетривкі.

Ванни цього типу також екологічні — сталь покрита емаллю і повністю переробляється, може бути повторно використана при виробництві сталі. На жаль, їх основним недоліком є вага - вони дуже важкі, тому їх транспортування та збирання складніше, ніж ванн іншого типу.

Чавунна ванна

Ванна хорошої якості пресується з одного товстого листа листового металу, завдяки чому у неї немає зварних швів, в цих місцях ванна може заіржавіти і, отже, протекти. Сталь також повинна бути покрита тонким шаром емалі, чим тонше шар, тим він більш гнучкий і, отже, стійкий до пошкоджень. Чавунні ванни зазвичай пропонуються в білому кольорі в класичних формах - прямокутної і овальної, часто з декоративними ніжками (наприклад, у формі левових лапок).

Ви також можете замовити ванну в іншому кольорі, хоча в цьому випадку ви повинні взяти до уваги великі фінансові витрати. Ці типи ванн надають інтер'єру класичну, витончену елегантність, що ідеально підходить для ванної кімнати в стилі ретро. У великій ванній кімнаті ці ванни зазвичай розміщуються в центральному місці, що підкреслює їх важливість.

{product-2}

Сталеві емальовані ванни

Сталеві ванни характеризуються високою стійкістю до подряпин, ударів і побутової хімії. Вони доступні в різних формах, розмірах і кольорах, вони набагато легше чавуну, але важче акрилових, наприклад, модель з розмірами 150 x 70 см важить близько 30 кг. Основними недоліками сталевих ванн є те, що поверхня холодна на дотик і вода швидко остигає в сталевій ванні, але цього можна уникнути, утепливши ванну термічно і акустично, помістивши ванну в спеціальний корпус з пінопласту.

Сталева ванна

Ванни зі штучного мармуру

Ванни зі штучного мармуру є найменш популярними. Вони дуже міцні і стійкі до механічних пошкоджень, вони теплі на дотик, звукопоглинальні та довго підтримують температуру води. Незаперечною перевагою є їх зовнішній вигляд — вони надзвичайно елегантні та стильні. На жаль, вага цих ванн може бути стримувальним фактором (наприклад, модель 182 x 125 см важить близько 180 кг) і високою ціною.

Ванна з штучного мармуру

Доступні форми, розміри і місткість ванн

Прямокутні ванни — ці ванни найпопулярніші. Ви можете вибрати ванну довжиною від 120 до 200 см і шириною від 70 до 100 см. Доступні моделі, в яких нижня частина вужче, що знижує місткість ванни, що призводить до більшої економії споживання води.

Кутові ванни - це трикутні, п'ятикутні, шестикутні моделі, округлені спереду — симетричні (найменший: 120 х 120 см, найбільший: 175 х 175 см) і асиметричні (одна сторона довше, найменша: 140 х 75 см і найбільша: 175 х 120 см). Асиметричні ванни мають ортогональні стінки ванни різної довжини, що призводить до їх поділу на праві чаші — коротшу сторону з правого боку, та ліві чаші — з коротшою стороною зліва.

Круглі ванни Найчастіше зустрічаються ванни діаметром 150 см, вони ідеально підходять для великих ванних кімнат, де вони часто встановлюються в центральному місці, наприклад, на підлозі.

Кругла ванна

Овальні ванни Їх довжина становить 175-190 см, а ширина: 85-121 см. Зазвичай це окремо стоять ванни, хоча вони також підходять для кутового і настінного монтажу, призначеного для великих ванних кімнат.

Гідромасажні ванни

Завдяки джакузі, ванна кімната може стати домашнім релаксаційним і оздоровчим центром. Водний масаж дає не тільки приємне розслаблення після важкого дня, але і робить позитивний вплив на організм і здоров'я. Водний масаж сприяє зміцненню м'язів і суглобів, регулює обмін речовин, знімає болі в спині або ревматичні болі. Ось чому все більше людей цінують переваги такого домашнього SPA.

Гідромасажні ванни

Гідромасажні ванни виготовлені з акрилу. Система водного масажу може бути оснащена як 10 форсунок з ручним керуванням, так і з декількома форсунками з дуже просунутої електронікою. У простіших моделях з ручним керуванням насос запускається (водний масаж) або нагнітачем (повітряний масаж) за допомогою кнопки на верхньому краю ванни. Повторне натискання кнопки завершує гідромасажну операцію. Гідромасажні ванни захищені від сухого ходу. Гідромасажні ванни безпечні та зручні у використанні, але гідромасажні ванни з електронним управлінням коштують набагато дорожче. У таких моделях панель управління встановлена на краю ванни, а в деяких системах є пульт дистанційного керування. Ці системи мають датчики рівня води, які запобігають активацію гідромасажу, якщо форсунки не перебувають під водою. Крім того, панель дозволяє встановити час, тип (постійний або імпульсний) і силу гідромасажу, кількість струменів, температуру води, а також включення автоматичної дезінфекції та сушки форсунок після купання.

Більш просунуті моделі гідромасажу мають додаткові опції, які підсилюють ефект розслаблення від водного масажу. Вони дозволяють, наприклад, використовувати ароматерапію шляхом додавання ароматичних масел у ванну, озонування води, яка збільшує оксигенацію шкіри, мають підводне освітлення, можливість включити музику або каскад води, який дає заспокійливий шум, як водоспад.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть