Ласкаво просимо до нашого магазину! Бажаємо успішних покупок. Слава Україні! Героям Слава!
0
0800 331 092 Оформити замовлення 10:00-19:00 0800 331 092
або
Створюємо стильну мінімалістську ванну

Створюємо стильну мінімалістську ванну

"Менше означає більше" — вислів, сформульований Людвігом Міс ван дер Рое, великим архітектором модерну, до сих пір залишається найкращим визначенням мінімалістського стилю в дизайні. Якою ж має бути мінімалістична ванна кімната?


Мінімалізм — одна з найбільш модних тенденцій в дизайні інтер'єру в останні роки. На що звернути увагу при створенні ванної кімнати в стилі мінімалізм? Як обставити ванну кімнату в мінімалістському, але стильному стилі?

Ванна кімната в білому кольорі

Мінімалізм у ванній кімнаті: простір і функціональність

Мінімалістичний дизайн ванної кімнати — це створення функціонального інтер'єру, не переобтяженого непотрібними предметами.

Тому головна мета — освоєння простору, з одного боку, щоб максимально приховати всі великі та малі елементи обладнання, а також залишити багато світла і простору. З цієї причини в мінімалістичній ванній кімнаті завжди використовують велику і гладку плитку, приховані інсталяції — каркаси для унітазів, а також змішувачі, раковини, окремі елементи меблів мають простий геометричний дизайн. Інтер'єри, виконані в цьому стилі, не мають декоративних аксесуарів, а необхідні аксесуари для ванної виконані в основному кольорі дизайну.

У маленькій ванній кімнаті створення мінімалістичного стилю може бути справжньою проблемою, але використання легких елементів (наприклад, раковина на стійці) і всілякі хитрощі (відповідне освітлення або дзеркало на всю стіну) дозволяють досягти ефекту мінімалізму.

Мінімалізм в невеликій ванній

Мінімалізм — не означає спартанський!

Мінімалізм любить простоту і найпростіший спосіб його досягнення, використання простих геометричних форм. Виробники використовують квадратні та прямокутні форми в колекціях меблів для ванних кімнат, які часто підкреслюється відмовою від звичних ручок.

Меблі для ванни в мінімалізмі

Оскільки мінімалістичний ванна кімната повинна бути стилістично узгодженої, геометрія ванної повинна повторюватися в фурнітурі та кераміці ванної кімнати. Змішувачі для ванної кубічного дизайну пропонують різні виробники, ми рекомендуємо зупинитися на колекціїEUROCUBE німецького виробника GROHE, а прямокутні раковини і унітази представлені в колекціїCUBE CERAMICцього виробника.

Ахроматичне або монохроматичне забарвлення

Характерною рисою мінімалізму є обмеження кількості кольорів використаних в інтер'єрі. Найбільш часто використовуються ахроматичні кольори (білий, чорний, сірий), або в усьому інтер'єрі переважає один з основних, найчастіше прохолодних відтінків (коричневий, холодний синій, фіолетовий).

Ванна кімната в темному кольорі

Важливо відзначити, що максимальна кількість використаних кольорів також обмежена! Відповідно до одного з основних принципів дизайну, використання трьох кольорів гарантує стилістичну послідовність і гармонію.

    Тому в інтер'єрі слід дотримуватися однієї з трьох простих схем комбінацій кольорів:
  • чорний (з білою керамікою і сіркою меблями);
  • сірий (з білою керамікою);
  • білий з різними відтінками.

Мінімалістична ванна кімната також може бути однотонною: білою або повністю чорною. Це можливо завдяки все більш поширеною альтернативою для білих раковин або унітазів, які останнім час доступні в чорному варіанті.

Світла ванна кімната

Мінімалістичні доповнення: просто і функціонально

При оформленні мінімалістичної ванної кімнати не можна забувати про змішувачі та аксесуарах для ванної.

У зв'язку з тим, що у ванній кімнаті мінімалістичного дизайну основним принципом є приховування всіх зайвих елементів, найчастіше використовуються змішувачі прихованого монтажу. Їх використання не тільки ергономічне, але і робить інтер'єр більш елегантним і сучасним! Звичайно, не забудьте зіставити їх зі стилем в цілому. Змішувачі обтічної форми добре підійдуть до традиційних умивальників і унітазів, але для прямокутних ванн або квадратних кабін слід вибирати зовнішні частини змішувачів кубічного дизайну.

Ванна кімната з сантехнікою в кубічному стилі

Той же принцип працює при виборі аксесуарів для ванної: мильниці, вішалки або тримачі для туалетного паперу. Меблі для ванної кімнати в мінімалізмі теж повинна мати найпростіші форми.

У ванних кімнатах, оформлених в мінімалізмі, ми найчастіше стикаємося зі штучними матеріалами — пластиком, панелями ПВХ, склом і металом. Однак, не буде помилкою вибрати меблі з натурального дерева.

Натуральне дерево в стилі мінімалізм

Мінімалістична ванна кімната, як правило, не може мати занадто багато прикрас, тому при виборі сантехніки в цьому стилі особливу увагу слід приділити якості і дизайну придбаного устаткування. Важливо, щоб сантехніка сама по собі була прикрасою ванної кімнати. Нарешті, зверніть увагу на приховані змішувачі для раковин, які відрізняються по обробці і технічних рішень, і в поєднанні з елегантними раковинами для умивальника стануть гордістю вашої ванної кімнати.

Приховані змішувачі для раковини

Ключ до успіху — освітлення

Легке освітлення надзвичайно важливо для ванної кімнати в мінімалістичному дизайні. Воно прибирає химерні деталі розташування і робить ванну кімнату оптично більш просторою. Використання світлодіодних смуг, прожекторів і хороше освітлення зон з дзеркалами забезпечать потрібний ефект. Варто пам'ятати, що чим простіше буде плафон світильника, тим краще.

Ванна кімната в мінімалізмі



Акції магазину
Акції магазину
Скрыть
Служба підтримки Передзвоніть мені Чат Telegram Viber
×