0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Дерев'яні елементи в інтер'єрі ванної кімнати

Дерев'яні елементи в інтер'єрі ванної кімнати

Дерев'яна обробка в ванній кімнаті набуває все більше прихильників в останні роки. Не дивно, адже дерево ідеально підходить як до класичного, так і до сучасного стилю. Дерев'яні елементи пожвавлюють інтер'єр, порушують прохолоду кераміки, скла і хрому, надаючи ванній кімнаті природний шарм.


Використання дерева в дизайні інтер'єру, включаючи ванні кімнати, стає все більш популярним, хоча багато хто з нас підходять до цього питання з обережністю. Проте фахівці стверджують, що зайве — дерев'яні матеріали та аксесуари, наявні на ринку, абсолютно безпечні та довговічні. Звичайно, за умови, що ви застосовуєте деревину підготовлену для використання у ванній кімнаті, і ви будете регулярно за ними доглядати.

Дерево в інтер'єрі світлої ванної кімнати

Незаперечною перевагою дерева є його універсальність — воно підходить до кольору кожної ванної кімнати та стилю дизайну. Ідеально вписується в інтер'єр, де зустрічаються живі рослини. Деревина у ванній кімнаті може бути використана як у вигляді невеликих оздоблювальних елементів — таких як дерев'яні аксесуари для ванної кімнати, рами для дзеркал, так і тоді, коли дерев'яні елементи встановлюють основні акценти в оформленні ванної кімнати та обладнанні, обраних на етапі проектування. Таким чином, дерево використовують при створенні підлог, стінових панелей, меблів, корпусу ванни та навіть саму ванною або раковини. Дерево в інтер'єрі темної ванної кімнати

Просочування деревини

Основна проблема при виборі дерев'яних матеріалів для обладнання ванної кімнати — це тип дерева, з якого вони зроблені. Відомо, що у ванній кімнаті зазвичай тепліше, ніж в інших кімнатах, тут також виникає періодично висока вологість. Тому не всі породи дерева підходять для використання у ванній кімнаті. Кращими є види, стійкі до вологи, грибкового зараження а також тверді сорти, стійкі до пошкоджень. Такі є, безсумнівно, екзотичні породи дерева: тик, ятоба, кедр, дуссен, марбан, іроко, лапачо, бади і венге.

Їх можна використовувати в місцях, найбільш схильних до дії вологи — поруч з раковиною, ванною або душем. Менш стійкими до вологи є кемпас, гуатамбу, зебрано і африканський горіх (бібола). Різновиди екзотичних дерев бувають самих різних кольорів, тому кожен знайде відповідний відтінок. Слід пам'ятати, що тик має тенденцію темніти. Щоб зупинити цей процес, ви повинні регулярно використовувати просочувальні матеріали з УФ-фільтрами.

У ванній кімнаті також можна використовувати й місцеві породи дерев, але вони мають меншу вологостійкість ніж екзотичні. Найкраще вибрати дуб, в'яз, ясен, бук, модрину або — в більш сухих місцях — сосну, ялину, вишню і грушу. У випадку з використанням в ванній кімнаті деревини необхідно правильно її захистити, а потім регулярно просочувати фарбою, змащувати маслом.

Дерев'яна стільниця під раковину

Дерев'яні підлоги

Дерево може успішно замінити керамічну плитку для підлоги або керамограніт. Дерев'яна підлога не тільки виглядає красиво, але і дає приємні відчуття — особливо для босих, мокрих ніг після купання або душу. Вирішивши поставити дерев'яну підлогу в ванній кімнаті, найкраще вибрати масив дерева у вигляді паркету або тришарових панелей, або промислового паркету. Шви повинні бути заповнені синтетичним каучуком, щоб волога не проникала під поверхню підлоги, в результаті чого вона могла б деформуватися і в цих місцях може розвиватися грибок і цвіль. Для цієї мети підлогу, навіть з екзотичного дерева, повинен бути просякнутий спеціальним маслом або лаком. Недоліком дерев'яної підлоги є неможливість обігріву підлоги — деревина не стійка як до високої температури, так і до її істотної зміни. Дерев'яна підлога у ванній кімнати

Дерев'яні меблі для ванної

Дерево теж можна використовувати на стінах, використовуючи ті ж породи та матеріали, що і на підлозі. Дерев'яні стіни створюють ефект фінської сауни та, таким чином, виглядають дуже природно, хоча і трохи візуально зменшують інтер'єр. Меблі часто використовується в якості дерев'яного доповнення у ванній кімнаті, яка виконує як естетичну, так і функціональну функцію. Якщо ми вирішимо встановити меблі з відповідних матеріалів, вона буде служити нам довгі роки, одночасно бувши прикрасою ванної кімнати. Ми також завжди можемо вибрати меблі зі шпону з імітацією дерева — візуальний ефект часто дуже схожий на натуральне дерево, але при набагато менших витратах.

Меблі з натурального дерева для ванної кімнати

Прикрасивши ванну кімнату з використанням натуральних матеріалів, зокрема дерева, прикрасивши її живими рослинами, ми облаштуємо ідеальний простір для сімейного відпочинку. Дерево дає приємні візуальні і тактильні відчуття, що позитивно впливає на наше самопочуття і допомагає розслабитися.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть