0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Змішувачі для ванної кімнати - технології та новинки

Змішувачі для ванної кімнати - технології та новинки

Вибрати функціональну і сучасну сантехніку — це непросте завдання! Плануючи її установку, варто ознайомитися з останніми тенденціями, в тому числі й при виборі змішувачів для ванної.

Види змішувачів

На ринку представлений величезний вибір змішувачів, з точки зору функціональності (змішувачі для ванни, душа, біде і раковини), виду монтажу (настінні або вертикальні — монтовані на горизонтальній поверхні, а також з прихованою або зовнішньою установкою), з різною кількістю отворів, необхідних для установки та технологічними рішеннями (одноважельні, двовентильні — традиційні, а також сучасні термостатичні або з датчиком руху сенсорні). Звичайно, в кожній групі є свої цінові діапазони — від відносно дешевих до дуже дорогих. Відмінності в ціні в основному пов'язані з компонентами та технологіями, що використовуються у виробництві.

Компоненти та тип підключення

Найважливіша частина змішувачів для ванних кімнат, яка надає фундаментальний вплив на її довговічність, а також ціну — картридж. Його якість визначає, чи буде змішувач служити вам довгі роки або через короткий час необхідна буде його заміна. Відомі компанії, що виробляють змішувачі, використовують тільки керамічні картриджі, які виразно більш довговічні, забезпечують більшу герметичність і швидше регулювання потоку, ніж прокладкові головки, використовувані в дешевих змішувачах. Керамічний картридж діаметром 35 мм використовується в змішувачах меншого розміру, а в більших встановлюються з діаметром 40 мм, які здатні регулювати більший потік і більш довговічні.

Керамічний картридж для змішувача

На додаток до керамічних картриджів в змішувачах відомих компаній використовуються більш довговічні, якісніші компоненти, включаючи прокладки, що також робить істотний вплив на довговічність і герметичність змішувача.

При покупці змішувача для ванної кімнати, необхідно звернути увагу на тип підключення до джерела води. Змішувачі хорошої якості оснащені трубками, які довговічніші та безпечніше у використанні, ніж стандартні шланги. Крім того, при підключенні ви повинні використовувати також кутові вентиля з фільтром, що запобігає потраплянню бруду в змішувач, що може привести до витоку води або повного пошкодження змішувача.

Змішувач для ванни та душу GROHE

Матеріал використовуваний при виробництві змішувачів для ванної

Змішувачі для ванної виготовляють з латуні, що містить певну кількість міді — чим її більше, тим вище якість матеріалу, що використовується у виробництві. Змішувачі відрізняються один від одного кольором покриття — найбільш поширеними є хромовані змішувачі, але ви також можете вибрати різні кольори поверхні, такі як сатин, відтінки старого золота або кольоровий — в основному білого або чорного кольору. Важливим фактором, що впливає на якість виготовлення і, отже, на довговічність і естетичний зовнішній вигляд змішувачів для ванної, є тип покриття, що використовується при його виробництві.

Змішувачі від відомих компаній зберігають властивості нового продукту довше, як візуально, так і з точки зору зручності використання. Новітні технології і компоненти найвищої якості гарантують, що через довгий час корпус і важіль змішувача для ванни працюватимуть так само легко, як і на початку. Прикладом цього є компанія GROHE, яка використовує технологію Grohe SilkMove® при виробництві змішувачів з одним важелем.

Змішувач для раковини з технологією GROHE SilkMove

Завдяки цьому ручка змішувача рухається надзвичайно плавно, кут нахилу важеля широкий, і ви можете легко контролювати потік води. Ця компанія, враховує також зручність використання змішувачів з моменту його установки, також використовує технологію Grohe QuickFix™, яка — за внаслідок скорочення складальних деталей до необхідного мінімуму — скорочує час монтажу змішувача майже вдвічі навіть для недосвідчених покупців.

Новинки змішувачів для ванної кімнати

В індустрії сантехніки, крім використання новітніх технологій, регулярно з'являються різні види нових продуктів. Такими новинками свого часу стали термостатичні, приховані або безконтактні змішувачі, які зараз широко використовуються в приватних будинках і квартирах, а також в громадських місцях. Нещодавно на ринку з'явилися змішувачі які дозволяють управляти потоком води за допомогою кнопок управління. Прикладом такого змішувача, безумовно, є змішувачі SMARTCONTROL від компанії GROHE.

Змішувач прихованого монтажу

Деякі виробники встановлюють світлодіодне підсвічування, яке змінюється в залежності від температури води — коли потік теплий, колір індикатора зелений, гарячий індикатор червоний, а холодний — синій. Але це не єдині приклади гри води та світла, використовуваних в змішувачах для ванної кімнати. Оснащуючи стандартний змішувач спеціальною накладкою зі світлодіодними діодами, ми отримуємо різнокольоровий потік води.

До новинок можна віднести змішувачі з каскадним виливом. Для покупців, які вважають стандартну форму змішувача занадто нудним і поширеною, деякі компанії підготували екстравагантні змішувачі для ванної кімнати з каскадними виливом, в цих змішувачах потік води, що витікає зі змішувача виглядає як невеликий водоспад.

Термостатичний змішувач для ванниАкції магазину
Акції магазину
Скрыть