0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Термостатичний змішувач - що це і як працює?

Термостатичний змішувач - що це і як працює?

Хочете заощадити на рахунках за воду? Ви втомилися від змін температури при прийнятті душа? Хочете захистити дітей від занадто гарячої води в крані? Термостатичний змішувач здатний вирішити ці проблеми назавжди.


Термостатичні змішувачі набирають все більшої популярності в Україні. Ця тенденція не є результатом модних трендів, це реальна вигода, яку дає цей тип змішувачів користувачу.

Термостатичний змішувач

Термостатичні змішувачі особливо рекомендуються тим клієнтам, які скаржаться на часті, несподівані зміни температури води.

Це відноситься до ситуацій, коли в будинку нестабільний тиск води і його додаткове споживання пральною машиною, посудомийною машиною, іншим членом сім'ї або сусідом викликає раптове падіння температури води (наприклад, в душі). Такі повторювані ситуації не тільки дратують, але і небезпечні, тому що вони можуть викликати опіки шкіри.

Як працює термостатичний змішувач?

У термостатичних змішувачах встановлений термоелемент який керує механізмом змішування гарячої і холодної води та відповідає за підтримання відповідної температури води, незважаючи на перепади тиску води. Комфортну температуру води ми можемо виставити за допомогою регулятора температури. Змішувач «запам'ятовує» цю настройку, і зміна температури станеться тільки в тому випадку, якщо ми змінимо положення на елементі управління змішувача. Тому підтримка постійної температури води є основною перевагою термостатичного змішувача.

Температура води в термостатах може бути встановлена в діапазоні від 15 до 60 ° С, з точністю до 1 °C. Більшість доступних на ринку моделей мають захист від випадкового підвищення температури води. Завдяки цій функції термостатичні змішувачі вибирають люди, які піклуються про безпеку своїх дітей.

Захист від опіків струменем гарячої води

Крім того, термостатичні змішувачі можуть мати додаткові технології, наприклад теплоізоляція корпусу, завдяки якій корпус змішувача не нагрівається.

Є й економічні причини, які стоять за термостатичним змішувачем. Хоча сам змішувач і не дешевий, економія на рахунках за воду в короткі терміни компенсує великі витрати, понесені при його купівлі. Встановивши термостатичний змішувач, ми можемо заощадити до 40% води. Економія води є результатом набагато меншого часу, необхідного для установки температури води, яка витікає з носика. У разі установки звичайного одноважільного змішувача може трапитися так, що час водотоку холодної води триватиме трохи довше, ніж при використанні термостатичного змішувача (в цьому випадку це займе всього кілька секунд), однак час установки температури води буде набагато менше, ніж в разі використання двовентильних змішувачів.

Кнопка ECO термостатичного змішувача

Також, багато термостатичні змішувачі мають кнопку «еко», завдяки якій витрата води зменшується приблизно на 50%, і яку можна збільшити, натиснувши кнопку ще раз. Ця функція дозволяє ще більше економити споживання води і використовується у випадках, де сильний струмінь не потрібно, наприклад, для ручного прання.

Типи термостатичних змішувачів

Найпопулярнішим є термостатичний змішувач для душу, тому що підтримка постійної температури води в душі є найбільш затребуваним. На ринку є як окремі термостатичні змішувачі для душу або ванни так і в комплектації з душовими системами. Крім того, клієнти можуть вибирати між змішувачами зовнішнього і прихованого монтажу.

Прихована частина змішувача

У разі установки термостата прихованого монтажу слід пам'ятати, що його збірка повинна виконуватися перед укладанням плитки і вимагає додаткового елемента - прихованої частини змішувача. Перевага прихованих термостатичних змішувачів - сучасний дизайн і простота в догляді.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть