0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Види змішувачів для ванни

Види змішувачів для ванни

Змішувач є основним елементом сантехніки, без якого ванна не існує. Існує кілька видів змішувачів для ванни, вибір залежить від декількох факторів, у тому числі дуже важливі смак і товщина гаманця.

Настінні змішувачі для ванни

У більшості змішувачів для ванни є перемикач потоку води між ручним душем і зливом, тому їх часто називають змішувачами для ванни та душу. Найпопулярнішими змішувачами для ванни є настінні, одно- або двовентильні змішувачі. Двовентильні змішувачі мають дві ручки для регулювання води — гарячої та холодної.

У Одноважільних змішувачів температура і сила струменя регулюються одним важелем, що набагато зручніше та економніший. Проте, ці змішувачі мають низьку ефективність — близько 20-30 л/хв, що збільшує час очікування для заповнення ванни водою.

Змішувач для ванни і душа

Змішувачі прихованого монтажу

Настінний змішувач прихованого монтажу можна встановити над ванною, але це необхідно зробити перед укладанням плитки. В цьому випадку ванна заповнюється через окремий вилив для наповнення ванни, встановлений на стіні, або через злив / перелив ванни з функцією наповнення через перелив.

Змішувачі прихованого монтажу для ванни

Термостатичні змішувачі для ванни

Друга група складається з термостатичних змішувачів для ванни — для зовнішнього або прихованого монтажу. Завдяки термостатичному картриджу, встановленому в змішувачі, натиск і температура води не змінюватися, навіть якщо відбувається тимчасове падіння тиску або температури гарячої води.

Ця функція особливо корисна при використанні душа у ванній. Перевагою термостатичного змішувача є можливість установки температури води, придатної для користувача, завдяки якій вода не буде подаватися з температурою, що перевищує раніше встановлену. Це особливо стосується до ванн, в яких миються діти — немає страху, що вони відкрутять кран і отримають опік від занадто гарячого струменя води.

Термостатичний змішувач для ванни

Змішувач для ванни на кілька отворів

Якщо вам не подобаються змішувачі, розміщені на стіні над ванною, ви можете вибрати змішувачі з декількома отворами. Багатофункціональні змішувачі встановлюються в отвори, просвердлені на краю ванни. Це досить важкі змішувачі тому не завжди можуть бути встановлені на краю будь якої ванни (виробник ванни може вказати на заборону монтажу таких змішувачів в гарантійному талоні). Також ці змішувачі встановлюють на окрему полицю у ванній, у продажу в нашому магазині також є раковини для монтажу таких змішувачів.

Змішувачі на кілька отворів

Підлогові змішувачі для ванни

Варто згадати ще ексклюзивний варіант змішувачів для ванн. е високі змішувачі для ванної, які монтуються в підлозі, як правило, з окремими ваннами. У цій групі змішувачів ви можете вибрати як одно-, двовентильні, так і термостатичні. Слід звернути увагу, що ці змішувачі вимагають монтажу з прихованими частинами, що змушує зробити монтаж такого змішувача до укладання плитки.

Підлогові змішувачі для ванни



Акції магазину
Акції магазину
Скрыть