0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Унітаз - підлоговий або підвісний?

Унітаз - підлоговий або підвісний?

Часто при проектуванні ванної кімнати ми орієнтуємося виключно на естетичні та візуальні аспекти кімнати, і все ж це місце має бути в першу чергу функціональним. Останнє багато в чому визначається вибором відповідного унітазу.


Рішення про покупку унітазу, як і іншої сантехніки для ванної, має бути добре продумано. Перш ніж прийняти остаточне рішення, давайте уважно розглянемо кожен аспект впливає на рішення: розмір ванної кімнати, її технічні можливості й стиль, в якому вона повинна бути виконана.

Які унітази доступні на ринку?

В залежності від типу унітазу ми можемо розділити на підлогові й підвісні. Сучасні унітази більш естетичні та функціональні, ніж версії з минулого. З їх допомогою облаштування ванної кімнати перетворюється в легке заняття. Також і прибирання кімнати стане помітно простіше. Більшість керамічних виробів мають антибактеріальне покриття, яке перешкоджає появі бруду і бактерій на поверхні унітазу.

Підвісні унітази були створені для економії простору. Вони займають менше місця тому, що бачок в місці з рамою, на яку кріпиться унітаз, встановлюється в стіні. За останні кілька років сприйняття підвісних моделей різко змінилося і зараз вони набирають популярність. Підвісні та підлогові чаші різних типів, з різними формами та дизайном доступні на ринку, і їх ціни сильно варіюються в залежності від пропонованих зручностей і технічних рішень.

Підвісний унітаз — переваги рішення

Підвісний унітаз - ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасні й легкі стилі оформлення ванної кімнати. Він ідеально вписується в будь-який інтер'єр ванної кімнати в не залежності від дизайнерських рішень.

Підвісний унітаз

Підвісні унітази також відмінне рішення для невеликих ванних кімнат. Вдало підібрана модель чаші економить простір, оскільки вона встановлюється в ніші ванної кімнати. Бачок підвісного унітазу розміщується на прихованої рами та поміщається в настінний кожух. Єдиний видимий елемент — клавіша змиву. Це робить ванну кімнату елегантною та оптично більше, а корпус інсталяції послужить додатковою полицею. Правильно встановлена інсталяція здатна витримати навантаження до 400 кг. На жаль, не завжди можливо встановити підвісну чашу унітазу з прихованою рамою, це особливо стосується ванних кімнат в старих будинках і квартирах.

З підвісним унітазом підлогу в ванній кімнаті простіше утримувати в чистоті. Область під ним доступна, так що ви можете легко протерти підлогу шваброю. Щоб збільшити «ефект вау», варто підігнати чашу під іншу частину ванної кімнати. Наприклад, купуючи підвісну чашу і біде з тієї ж серії, ми надамо закінчений простір. Підвісні унітази доступні в різних формах і цінових пропозицій.

Підлоговий унітаз — переваги рішення

Якщо з якоїсь причини підвісний унітаз не підходить, тоді зверніть увагу на традиційний підлоговий унітаз. Це відмінне рішення і з точки зору технічних умов приміщення. Через те, що не завжди можливо встановити приховану інсталяцію, цей тип унітазу незамінний. Пропозиція виробників включає в себе моделі в класичному і сучасному стилі, з різними формами. Як в класичних, так і в сучасних ванних кімнатах, прямокутні або овальні варіанти виглядають відмінно.

Підлоговий унітаз

Як і підвісні чаші, підлогові моделі пропонуються за різними цінами в залежності від форми і застосовуваних покриттів. Найдешевші коштують від 1000 гривень, а найдорожчі навіть кілька десятків тисяч.

Вибираючи підлоговий унітаз врахуйте важливий аспект, який в майбутньому може допомогти економити воду — бачок унітазу. Найкраще, якщо він обладнаний кнопкою, яка дозволяє подати два різних обсягу води, що матиме позитивний вплив на наші рахунки за воду.

Сидіння для унітазу — яке вибрати?

При покупці унітазу уточнюйте наявність кришки в комплекті. Якщо її немає, тоді витратьте ще 5 хвилин і виберіть відповідне сидіння для унітазу. Матеріал виготовлення та функціональність — це головні характеристики, які впливають не тільки на ціну готового виробу, але і на тривалість терміну експлуатації.

Сидіння для унітазу

Сидіння можуть бути виготовлені з дерева, пластика і всіх його різновидів. Чим товщі пластик, тим довше прослужить аксесуар.

Як правило, сидіння видає шум при опусканні і швидко зношується. Сидіння з мікроліфтом плавно і безшумно опускається на унітаз при легкому дотику однієї руки. Якщо не знаєте, яку модель придбати, краще вибрати кришку з мікроліфтом, де є можливість відключення функції автоматичного опускання.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть