0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Вибираємо унітаз компакт для вашої ванної кімнати

Вибираємо унітаз компакт для вашої ванної кімнати

Хоча підвісні унітази стають все більш і більш популярними, багато людей віддають перевагу класичному підлоговий унітаз. Це пристрій 2 в 1: сама чаша унітазу і бачок. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір унітазів компактів.


Ці моделі унітазів дешевше, ніж підвісні і їх легше встановити. Стандартна чаша унітазу компакта займає близько 65 см від стіни, до якої вона приставлена. Є також маленькі моделі — близько 60 см, які будуть доречні в невеликих приміщеннях.

Зручність і якість

Унітази виготовляють з різних видів кераміки і може бути покрита емаллю (більш стійкий до пошкоджень). Емаль, яка використовується окремими виробниками, відрізняється по складу і якості. Але найчастіше ми можемо оцінити якість покриття тільки через деякий час. Керамічна поверхня може бути полірованою, матовою або покрита спеціальними покриттями, які перешкоджають швидкому забрудненню і допомагають утримувати унітаз в чистоті. Найбільш поширені дефекти включають: неточне емалеве покриття, смуги, дрібну гальку, шорстку поверхню. Велика частина унітазів представлена на ринку в білому кольорі, адже до білої кераміки легше вибрати залишилися елементи сантехніки.

унітаз підлоговий з бачком

Увага! Біла кераміка різних виробників може відрізнятися по відтінку (це добре видно в магазині, де різні моделі коштують поруч). Тому краще всього обладнати ванну кімнату сантехнікою одного бренду, а ще краще сантехкерамікой однієї серії.

Вода під контролем

При покупці зверніть увагу на місткість промивного бака. Зазвичай в ньому міститься 6 л води. Замість звичайного механізму промивання ви можете вибрати пристрої з двома клавішами на 3 та 6 л. Ще один спосіб зменшити споживання води — це бачок з кнопкою «Стоп», яка дозволяє в будь-який момент зупинити злив води.

Також не забудьте уточнити з якого боку бачка буде підключення води. Бачок унітазу може бути з нижнім або боковим підключенням. Якщо ви вибрали бачок з бічним підключенням переконайтеся, що він відповідає розміщенню підключення до водопроводу.

бачок унітазу

Який повинен бути випуск унітазу?

Чаші розрізняються за способом з'єднання, тому перед вибором чаші потрібно дізнатися, де розташоване підключення унітазу до каналізації у вашій ванній кімнаті. Для моделей чаш з горизонтальним випуском отвір повинен бути в стіні, а для моделей з вертикальним випуском в підлозі. Деякі моделі також доступні з універсальним випуском.

Тип змиву чаші унітазу

Унітази компакти також відрізняються методом змиву унітазу. У більшості використовується звичайні горизонтальний або вихровий тип змиву. Але є унітази з незвичайним типом зливу. Наприклад, компанія сантехнічної продукції GROHE представила чаші унітазу з технологією потрійного змиву Triple Vortex, яка створює потужний вихровий змив без шуму, омиває і очищає всю чашу. Попри свою потужність, це ефективна система без розбризкування і споживає мало води.

Потрійний змив GROHE Triple Vortex

Окремо або в комплекті

Багато компактні моделі продаються в наборах, що містять чашу, бачок для води, кріпильні болти й сидіння для унітазу. Однак в цьому випадку можливі деякі обмеження, наприклад, для обраної вами моделі чаші НЕ буде бачка з функцією «стоп». Частина кераміки, особливо дорожча, продається по частинах. Завдяки цьому у вас є вибір з кількох бачків з різними системами зливу для однієї чаші. Ви також можете вибрати будь-який сидінні для унітазу. Вибір як з точки зору матеріалів, так і дизайну, величезний. При виборі сидіння радимо вам вибрати так зване повільно опускається сидіння з мікроліфтом.

Де встановити унітаз?

Щоб комфортно користуватися туалетом, необхідно дотримуватися відповідну відстань від стін і інших пристроїв:

  • мінімальна відстань від біде - 30 см;
  • мінімальна відстань від стіни й раковини, ванни або душу та інших елементів сантехніки - 20 см;
  • вільне місце перед чашею унітазу - 60-80 см.

установка унітазу

Монтаж унітазу компакта

Діаметр каналізаційного підведення, що з'єднує чашу з каналізацією, повинен становити 10 см. Довжина підключення не повинна перевищувати 1 м (якщо це не можливо, перед підключенням повинен бути встановлений додатковий вентиляційний канал). Різниця у висоті між сифоном і місцем, де чаша повинна бути з'єднана з каналізацією не повинна перевищувати 3 м. Кут каналізаційної труби повинен бути не менше 2%.

Злив з унітазу повинен бути підключений до каналізації нижче всіх інших зливів сантехніки встановленої в приміщенні. Якщо чаша унітазу знаходиться нижче точки підключення до каналізації або на значній відстані від неї, необхідно встановити обладнання для подрібнення і відкачування стічних вод.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть