0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Сидіння для унітазу повільного опускання

Сидіння для унітазу повільного опускання

Залишені піднятими туалетні сидіння є джерелом сімейних конфліктів у деяких будинках. Чоловіки досягли успіху в цій процедурі. І їм важко заперечити — звук падіння сидіння — виключно дратівливий звук. Чи є спосіб догодити всім членам родини? Відповідь на це питання — сидіння унітазу повільного опускання.


У ванній кімнаті ми шукаємо інтимності та спокою. Будь-якій шум, в тому числі раптове падіння сидіння унітазу, є дисонансом, який вривається в сонні ранкові хвилини. На додаток до суб'єктивних відчуттів, сидіння повілного опускання для унітаза також є практичним рішенням для щоденного користування туалетом.

Тиша триває довше

У чому секрет повільного опускання сидіння унітазу? Механізм обережного спуску заснований на спеціальній амортизаційної системи, яка сповільнює опускання кришки унітазу. Це практичне рішення, яке знижує ризик пошкодження кераміки або самого сидіння. Хромовані металеві петлі стежать за цим. Додатковою гарантією довговічності є загартований пластик, званий Duroplast, з якого виготовляються сидіння.

Цікавим фактом є те, що цей матеріал колись використовувався для побудови корпусів автомобілів Trabant!

Кришка для унітазу з плавним опусканням

Для захисту гігієни та безпеки

Сидіння повілного опускання забезпечує безпеку, особливо для самих маленьких користувачів туалету. Виключені хворобливі удари по пальцях малюка. Крім того, деякі моделі забезпечені антибактеріальним шаром, що підвищує гігієну в туалеті. Ці сидіння обробляють іонами срібла, які є безпечними для організму, нетоксичні та ефективно борються з декількома сотнями видів бактерій.

Правильний матеріал

Не кожен матеріал підходить для виробництва сидіння унітазу повільно опускання. Робота механізму закриття сидіння сильно залежить від його маси, тому важкі сидіння будуть працювати краще, ніж з м'якого пластику. Найбільш поширеним матеріалом є пластикові туалетні сидіння (наприклад, з поліпропілену). Іншим матеріалом, який використовується для виробництва сидіння може бути дерево, а також поліефірна смола або навіть нержавіюча сталь. Кожен з цих матеріалів має свої переваги та недоліки.

Дерев'яна кришка для унітазу

Використання сидіння унітазу з мікроліфтом

Такі рішення дуже довговічні, стійкі до пошкоджень і подряпин, а також їх легко тримати в чистоті. Важливо не підштовхувати сидіння, а давати йому падати вільно і самостійно. Ці сидіння дуже популярні. У порівнянні з класичними моделями різниця в ціні незначна, але комфорт використання сильно поліпшується. Найбільш популярними виробниками є KOLO, ROCA, DURAVIT, Villeroy & Boch, які відрізняються винятковою міцністю та елегантним дизайном при не завищеній ціні.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть