0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Як оживити інтер'єр ванної кімнати за допомогою аксесуарів?

Як оживити інтер'єр ванної кімнати за допомогою аксесуарів?

Привабливі аксесуари грають таку ж роль в облаштуванні ванної кімнати, як і в жіночій моді. Вони можуть гармонійно доповнити композицію, оживити класичний інтер'єр або додати трохи блиску скромним кольорам і формі. Жодна ванна кімната не може обійтися без аксесуарів для ванної.


Зелений в класичному інтер'єрі

Ванна кімната повинна бути місцем відпочинку і релаксації. Саме тому більшість з нас вибирають для неї спокійні кольори та класичні форми. Проте, варто додати, колір який збадьорить ваше приміщення, багатий зелений колір неначе створений для цього. Класичний зелений колір аксесуарів якраз підсилює композицію приміщення, ці аксесуари відмінно вписуються в задуману ванну кімнату. Але будьте обережні, занадто велика різноманітність колірної гами може повністю зруйнувати ефект.

Ванна кімната в зеленому кольорі

Аксесуари для ванної кімнати є однією з найбільш важливих покупок, за допомогою їх ви можете дати правильний напрямок інтер'єру. Яскраві кольори стали сучасною тенденцією. Це хороший вибір, коли основні елементи обладнання дуже класичні та типові, і ми хочемо створити помірний сучасний інтер'єр.

Кам'яна елегантність

Бежевий і коричневий — універсальні кольори, які завжди використовувалися, щоб надати інтер'єрів ексклюзивність. Пастельна кольорова палітра і декор з натурального каменю — найпопулярніша композиція. Диспенсери для мила і мильниці, виготовлені з цього матеріалу, з ніжними і обтічними формами стануть справжньою окрасою. Ми радимо вам зробити кам'яні акценти, вони будуть добре виглядати в ванній кімнаті будь-якого стилю!

Зручність і функціональність

Ванна в стилі модерн не вимагає багато аксесуарів. Чим менше ми її прикрашаємо, тим краще враження від ванної. Для цього стилю ми вибираємо аксесуари, щоб вони підвищували наш комфорт і виконували відповідні завдання, але функціональність у ванній не обов'язково означає нудний дизайн. Тут найкраще підійдуть елегантні металеві аксесуари з монтажем на стіну. Вони мають три основні переваги: вони економлять простір, не викликають проблем при прибиранні та мають дуже великий термін служби, адже розбити їх значно складніше ніж аксесуари зі скла або кераміки. Аксесуари в металевому, елегантному виконанні відмінно замінять давно не модні пластикові диспенсери.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть