0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Вибираємо опалення для ванної кімнати.

Вибираємо опалення для ванної кімнати.

Правильне опалення — це основа будь-якого приміщення! Це особливо важливо для ванної кімнати. Рішення про спосіб обігріву має прийматися при проектуванні приміщення.


Одної рушникосушки досить для обігріву невеликої ванної кімнати, але коли вам потрібно нагріти поверхню площею понад 10 м², ви повинні розглянути інші варіанти обігріву кімнати. У великих приміщеннях рушникосушка не повинена бути єдиним джерелом тепла. Вона може бути додатковим джерелом обігріву до підігріву підлоги. Крім того, рушникосушка — це не тільки спосіб обігріти ванну кімнату, але і сбосіб підкреслити інтер'єр ванної. Тому, вибираючи опалення ванної кімнати, звертайте увагу не тільки на якість приладу, але і на її зовнішній вигляд.

Водяна рушникосушка драбинка

Опалення у ванній кімнаті — основна інформація

При виборі рушникосушки для ванної кімнати, насамперед, зверніть увагу на інформацію, надану виробником. Виробник обов'язково вказує потужність рушникосушки. Цей параметр визначається для режиму роботи 75/65/20 °C (температура подачі / температура повернення / температура в приміщенні).

Рушникосушка змійовик

При виборі потужності рушникосушки для ванної кімнати, пам'ятайте, що моделі з хромованим покриттям виділяють менше тепла, ніж моделі, пофарбовані в білий колір. Потужність хромованого радіатора повинна бути як мінімум на 30% вище потужності пофарбованої рушникосушки.

Підігрів підлоги у ванній кімнаті — коли буде доречно?

Підлога з підігрівом нагріває не тільки плитку, але і повітря у ванній кімнаті. Найбільш популярними видами підлогового опалення є електричні та водяні. Електричний підігрів підлоги здійснюється від нагрівальних матів або кабелю під тонким шаром розчину, дозволяє отримати ефект теплої підлоги за дуже короткий час. Все, що вам потрібно зробити, це включити таку підлогу за півгодини до ванни, щоб кімната прогрілася.

Електричний тепла підлога

Обігрів підлоги також можна організувати за допомогою води, тому другий тип підлогового опалення — це нагрівання води. Вартість такого типу обігріву підлоги вище, ніж в разі електричного опалення, але в довгостроковій перспективі такі інвестиції будуть відшкодовані — через більш низькі експлуатаційні витрати.

Водяна тепла підлога

Щоб опалення працювало належним чином підлога повинна бути зроблена з матеріалів, які добре проводять тепло. Теракотові, мармурові та керамогранітні підлоги найкраще нагріваються. Проте, розмір плитки у ванній кімнаті не повинен перевищувати 30х30 см, а шви повинні бути оброблені спеціальною затиркою — під впливом тепла матеріал розширюється і чим більше плитка, тим більша ймовірність появи тріщин. Також слід пам'ятати, що оптимальна температура підлоги у ванній кімнаті не повинна перевищувати 34 °C.

Безпека — це найголовніше!

Плануючи установку опалення у ванній кімнаті, ви повинні повністю врахувати правила, які застосовуються до електроустановок в приміщеннях. Для забезпечення безпеки та захисту електричної підлоги або рушникосушки рекомендується використовувати пристрої захисного відключення. Такі автоматичні вимикачі захищають від ураження електричним струмом прямим і непрямим контактом, а також зменшують ймовірність пошкодження обладнання.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть