0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Що важливо знати при облаштуванні ванної кімнати.

Що важливо знати при облаштуванні ванної кімнати.

Ремонт ванної кімнати — це прекрасна можливість зробити унікальну метаморфозу приміщення. У ванній кімнаті ви можете застосувати більш модні рішення з точки зору естетики і функціональності приміщення. Зміни, зроблені під час ремонту, спрямовані на створення кімнати, яка буде набагато більш комфортним та зручним у використанні. Якщо у вас велика ванна, варто подумати про її поділ на зони. Це може бути зроблено через перегородки, як постійно встановлені, так і ті, які можуть бути прибрані при необхідності. У невеликій ванній кімнаті необхідно добре продумати планування приміщення, інакше ви не зможете отримати необхідний розмір вільного корисного простору в кімнаті. Таким чином, ви не зможете комфортно користуватися ванною кімнатою. Ви завжди можете замовити сантехніку за розміром, яка відмінно впишеться в простір ванної кімнати.

Конструкція підлоги

Пол ванної кімнати, насамперед, повинен легко митися. Ідеальним рішенням є використання керамічної плитки, але така підлога буде дуже холодний. Якщо Ви зважитеся на таку підлогу, тоді потрібно подумати про використання теплої підлоги.

тепла підлога під плитку

Ванна може бути розміщена на різних рівнях - може бути встановлена на підвищенні або в ніші. Точно так же душ може бути встановлений на узвишші, з установкою на душовий піддон, але ви також можете вибрати душ зі зливом в підлогу, який буде в багатьох випадках набагато кращим рішенням.

ванна на подіумі

Підвісна стеля

У ванній кімнаті ми радимо монтувати підвісну стелю. Це гарне рішення для дуже високих кімнат, ви зможете поліпшити зовнішній вигляд ванної кімнати. У підвісній стелі необхідно передбачити додаткове освітлення у вигляді галогенних ламп, що дозволить якісно висвітлити простір ванної кімнати.

підвісна стеля з підсвічуванням

Монтаж труб

Ванна кімната буде виглядати значно краще, якщо ви зможете приховати монтажні труби. Ідеальним рішенням може стати використання монтажної рами. Вона дозволить приховати всі труби і встановити підвісну сантехніку, яка додасть сучасності вашій ванній кімнаті.

Прихований монтаж водопровідних труб

У ванній кімнаті іноді корисно використовувати душ замість ванни, що є відмінним рішенням в невеликих приміщеннях, це дозволить вам отримати більше вільного місця.

душовий куточок з піддоном

Якщо Ви використовуєте наші поради при реконструкції ванної кімнати, відремонтована ванна кімната стане набагато більш функціональною і комфортною.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть