0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Модні килимки для ванної - 5 останніх тенденцій

Модні килимки для ванної - 5 останніх тенденцій

Їх можна вибирати на основі контрасту, вони часто містять мотиви, які підкреслюють індивідуальний характер інтер'єру, а до прохолодного інтер'єру ванної кімнати додає затишку. Кілька слів про килимки у ванній.


Килимок для ванної виконує не тільки допоміжні функції, а й може стати цікавим декоративним елементом ванних кімнат. У разі приміщення, збереженого в одній колірній гамі з допомогою килимків і декількох аксесуарів, таких як контейнер для щітки або відро для сміття, можна повністю змінити характер інтер'єру. Як виглядають наймодніші килимки для ванних кімнат в цьому сезоні? Які моделі підходять для ванних кімнат?

1.Марсала — наймодніший колір 2019 року

Згідно Pantone, колір 2019 року — марсала, злегка забруднений бордовий колір з мідним відтінком. Важко перебудувати всю ванну кімнату відповідно до сучасних тенденцій, але, на щастя, використовуючи килимок для ванної, ви можете доповнити цей інтер'єр наймоднішим сезонним кольором. Не забуваючи, що крім килимка вам також знадобляться декілька додаткових елементів цього кольору.

Килимок в кольорі

2. Африканська атмосфера

2019 рік повертає до екзотичних моделей тварин. Плями леопарда і смугасті зебри стають модними. Цей шаблон підходить в основному для великих ванних кімнат, але навіть в маленьких кімнатах, в чорно-білих тонах, ви можете створити невелике сафарі. Кілька аксесуарів (місткість для туалетного йоржика, мильниця і набір рушників) в схожому стилі і ваша ванна кімната повністю зміниться!

Килимок в африканському стилі

3. Морський інтер'єр

Посилання на морські або океанські теми у ванній кімнаті ніколи не виходили з моди. Облаштування в морському стилі також настільки просте, що тут відмінно підійде звичайна біла плитка і кераміка, а тема моря може ставитися тільки до додатків. Вони відносяться до нього як за кольором (синій, індиго), так і по візерунках (черепашки, риба, корабельний мотив).

Килимок в морському стилі

4. Кам'яне випромінювання

Однією з найбільш модних тенденцій в облаштуванні ванної кімнати минулого сезону є зв'язок з природою. У цій кімнаті використовуються натуральні матеріали, такі як дерево або камінь. Колір інтер'єру підтримується в земляних тонах (коричневі або сірі). Для такої ванної кімнати підійде килимок, що імітує натуральний камінь.

Килимок з імітацією каменю

5. Занурення в комфорт

У модних мінімалістичних ванних кімнатах не допускається перевантаження декорами або додатковими елементами — ванна кімната повинна бути функціональною і, перш за все, зручною. Ванна кімната в мінімалістичному стилі може бути злегка прохолодною, однак існує простий спосіб утеплити цей інтер'єр: просто купите пухнасті, товсті рушники та килимок, в який можна майже повністю занурити ноги після купання.

Пухнастий килимок для ванноїАкції магазину
Акції магазину
Скрыть