0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Вибираємо інсталяцію для підвісної кераміки

Вибираємо інсталяцію для підвісної кераміки

При проектуванні та облаштуванні ванної кімнати ми намагаємося розташувати всі необхідні елементи так, щоб інтер'єр був функціональним, гармонійним і його було легко утримувати в чистоті.


Маючи такі пріоритети, ми все більше і більше прагнемо до прихованих інсталяцій, які дозволяють комфортно та естетично вішати на стіну сантехнічну кераміку. Завдяки системам інсталяції ми також можемо відносно просто змінити інтер'єр ванної кімнати, додавши додаткову стінку або острівець і встановивши на неї унітаз, біде або умивальник. Такі рішення, безумовно, додають чарівність інтер'єру, дивують незвичайним рішенням та виявляються дуже практичними.

Система інсталяції для унітазу

Найпопулярніший тип інсталяцій — ті, що призначені для унітазів. Вони з'явилися на українському ринку в середині 90-х років двадцятого століття, і спочатку клієнти обережно ставилися до їх вибору, побоюючись можливих збоїв при використанні прихованих рам, вбудованих в стіну, або поломки підвісний чаші. Однак покупці швидко дізналися про системи інсталяції, вважаючи це рішення надзвичайно безпечним — міцність рам для унітазів і біде становить 400 кг, для умивальників - 100 кг.

Установка підвісного унітаза або біде створює враження більшого внутрішнього простору, тому що видно тільки кераміка і кнопка змиву, а вся установка прихована в стіні. Крім того, це рішення полегшує очищення як самої кераміки, так і статі поруч з нею.

Якщо Ви вирішили встановити підвісну кераміку, Ви повинні вибрати відповідну для цього систему інсталяції. Основним критерієм вибору є визначення типу стіни, на яку ми хочемо встановити каркас.

Рами для капітального будівництва (також відомі як мокрий монтаж)

Вони кріпляться безпосередньо на стіну і вимагають цегляної кладки. Збірка рам такого типу є більш трудомісткою. На ринку є рами такого типу для унітазів, біде, пісуарів та умивальників. Перевагою цього рішення є ціна — майже вдвічі нижче, ніж у рам для сухого монтажу. Що важливо, інсталяцію для мокрого монтажу можна успішно замінити інсталяцією з сухим монтажем, при установці її поруч зі стіною з цегли, зворотне рішення неможливо;

Інсталяції для незалежного монтажу (також відомі як сухий монтаж)

Вони найпопулярніші. Їх можна використовувати, як згадувалося раніше, на кам'яній стіні та закривати водонепроникним гіпсокартоном або — завдяки дуже міцній конструкції — встановлювати безпосередньо в перегородці, прикріпленою до підлоги та стелі або до підлоги та перпендикулярно стіні. Ці інсталяції також призначені для підвішування унітазу, біде, пісуари та раковини.


У цій групі ми можемо вибрати один з трьох типів:

  • для низького монтажу — висота опорної рами складає 80 або 90 см;
  • для високого монтажу — найпопулярніша висота опорної рами становить від 110 до 130 см;
  • самонесуча — з посиленою рамою і профілями більшого поперечного перерізу ;

Вибираючи правильну висоту рами, ми вирішуємо, чи буде клавіша змиву видно, коли сидіння піднято (висока рама) чи ні (для низького монтажу).

Прихований бачок для інсталяцій

Перевага другого рішення (з використанням низької стійки) полягає в необхідності опускати сидіння унітазу перед зливом води, що забезпечує більшу гігієну. З низькою рамою ми також можемо вибрати, клавіша змиву буде в горизонтальній (тобто на полиці) або вертикальній площині стіни (у високій інсталяції клавіша змиву розташована тільки у вертикальній площині). Крім того, висота рами визначає висоту полиці — чим вище рама, тим вище буде полиця. При установці низької стійки ми отримуємо зручну полку над унітазом, на яку можна покласти аксесуари для ванної кімнати або декоративні дрібнички. З високою стійкою ми повинні відмовитися від горизонтального положення і підтягнути поверхню стіни до стелі.

При виборі інсталяції для унітаза необхідно звернути увагу на місткість прихованого бачка. Більшість бачків має місткість 6 літрів, при якій користувач може вирішити, чи слід злити всю кількість води - 6 літрів, або половину - 3 літри. У деяких системах інсталяції регулюються рівень заповнення бачка — від 6 до 9 л в нормальному режимі, слива і від 3 до 5 в економному режимі.

Вибираючи правильну інсталяцію прихованого монтажу, слід також звернути увагу на кілька технічних питань:

  • матеріал бачка — він повинен бути виконаний продувкою з одного елемента (а не з декількох склеєних); підтікання такого бачка практично неможливо
  • глибина вікна (переконайтеся, що товщина Вашої стіни дозволить встановити обрану інсталяцію)
  • гарантія — необхідно упевнитися, на які елементи виробник дає гарантію. Не завжди інформація присутня на пакуванні, наприклад, 10-річна гарантія, означає, що вона поширюється на всі деталі.

Клавіші змиву

Ще одним важливим питанням є вибір кнопок для систем інсталяцій. Клавішу змиву необхідно докуповувати додатково (хоча виробники також пропонують комплектації — рама з кнопкою), вибираючи спеціальну модель клавіші для раніше обраної інсталяції — слід враховувати що клавіша іншого виробника просто не підійде до Вашої інсталяції. Кнопка змиву може бути узгоджена за кольором з дизайном ванної кімнати, Ви можете вибрати клавішу з одним режимом змиву або з двома (економічний режим спуску води).

Деякі клавіші мають функцію зупинки — в цьому випадку при повторному натисканні механізм кнопки припинить злив води.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть