0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Що вибрати: шторка або скляна ширма?

Що вибрати: шторка або скляна ширма?

Для тих хто вибрав суміщений варіант ванній з душем, наступним питанням буде: "Шторка або скляна перегородка для ванни?".

І це правильне питання, адже вони мають абсолютно різне значення для інтер'єру. Щоб допомогти вам у правильному виборі, ось 5 переваг для душових штор і скляних дверей.

Занавіски для ванної

1. Згладити поверхню. Штори для ванної на всю висоту кімнати, можуть стримати загальний дизайн кімнати, який може бути занадто стерильним або нудним, якщо захопишся сучасними стилями, наприклад мінімалізмом. В цей інтер'єр штора добре доповнила і розбавила строгі сірі тони і мармурову плитку у ванній кімнаті.

2. Більше індивідуальності. Простіше кажучи, не бійтеся експериментувати з яскравими квітами і незвичайними візерунками. Незвичайні фіранки для ванни можуть пожвавити кімнату, а якщо через деякий час Ви зрозумієте, що помилилися з вибором або вона просто набриднути, замінити штору не викличе проблем, адже вони не дуже дорогі. Невисока ціна штор для ванни це ще один додатковий плюс.

3. Шторка з roll-top. У разі якщо у вас овальна або окремостояча ванна ширма для ванни ніяк не допоможе. Тут буде краще використовувати шторку для ванни з ролом на стелі. Такий варіант досить незвичайний, і може стати основною родзинкою ванної кімнати.

4. Елемент декору. Зустрічаються настільки незвичайні шторки для ванної, що крім основного призначення вони можуть стати однією з основних частин інтер'єру.

Декоративні штори для ванни

5. В сучасному дизайні. Багато хто може вважати, що в сучасному інтер'єрі штор для ванни не місце. Але, немає, і ось одне з багатьох підтвердження цьому. Ця ледь присутня шторка, майже така ж невидима, як будь-яка скляна ширма, але з легким натяком на блиск, додати ще один шар текстури до інтер'єру кімнати.

Прозора штора для ванни

Ширма для ванни

1. Ширма в нішу. Якщо ванна вбудована в нішу - розсувні двері кращий варіант. Тому що вони повністю закриють ванну, вода точно не витече. До того ж розсувні двері ніяк не обмежують простір, що буде величезним плюсом для невеликої ванної кімнати.

Ширма для ванни в нішу

2. Незвичайне простір у ванній. Якщо з якихось причин у вас над ванною похилу стелю використовуйте ширму. З таким варіантом виконання кімната залишить свій незвичайний вид і проблема з бризками води буде вирішена.

Ширма з кутовим вирізом

3. Вільний простір. Ширма без каркаса виглядає невід'ємною частиною будь-якої ванної кімнати. Але особливо вона корисна для невеликої ванної, коли закривши ванну, наприклад, шторкою можна візуально відсікти половину кімнати. З прозорою ширмою так не вийде, тому візуально можна виграти пару квадратних метрів.

Прозора перегородка для ванни

4. Збереження простоти. Якщо інтер'єр вийшов дуже насиченим - яскрава плитка, обшита панеллю ванна, модна арматура для раковини - можливо краще використовувати прозору ширму, що б дизайн не став надто наляписто.

Ширма без каркаса

5. Різні варіанти. Ширми для ванної існують різної конструкції: одно-, двох-, трьох - секційні, розсувні, навісні. Так що варіант з чого вибрати більш ніж достатньо.

Двосекційна ширмаАкції магазину
Акції магазину
Скрыть