0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Догляд за змішувачами

Догляд за змішувачами

Догляд за змішувачами може викликати деякі труднощі: неправильний засіб для чищення може викликати зміну кольору поверхні.

Які засоби не можна використовувати для чищення змішувачів

Деякі господині використовують мийні засоби при чищенні змішувачів, які призначені для чищення інших поверхонь у ванній кімнаті. Невідповідний засіб для чищення може пошкодити змішувач. Ви не повинні використовувати порошки, туалетні засоби для чищення, відбілювачі або розчинники для цієї мети.

Хромовану поверхню можуть пошкодити фосфорні кислоти та з'єднання хрому, які присутні в дезодорантах або антиперспірантах, в соляній кислоті і її похідних, які входять до складу засобів для видалення накипу або очищення плитки. Поверхню змішувача також може зруйнувати солона вода та вода з хлором. Тому перед чищенням варто ознайомитися з хімічним складом мийного засобу, який ви збираєтеся використовувати.

миючі засоби для кухні

Як виникають зміни кольору і плями на змішувачах

Змішувачі міцні та довговічні, тому що їх корпуса зроблені з латуні. Блискуче покриття змішувача найчастіше утворює шар хрому, нанесений на шар нікелю. Обидва металевих покриття чутливі до стирання, а також до їдких хімікатів. При використанні сильних хімікатів для очищення бруду не забувайте розбавляти їх, а після використання — промивати поверхню змішувача великою кількістю води та ретельно протирати його поверхню.

В іншому випадку засіб висохне на змішувачі, вода випарується, і залишаться тільки їдкі речовини, які можуть спалити хромований шар і навіть нікель. Таким чином, утворюються темні потворні плями на поверхні змішувача. Такі зміни поверхні змішувача є незворотними. Отже, при покупці нового змішувача варто ознайомитися з рекомендаціями виробника по догляду за ним.

наліт на змішувачі

Чистка змішувача

Щоб змішувач довгий час зберігав свій первинний вигляд, по-перше — його слід регулярно чистити (кожні два або три дні), а по-друге — використовуйте для цього відповідні засоби, які повинні мати нейтральний або слаболужний pH (pH від 6 до 9). Сильні, абразивні хімічні речовини, такі як пральний порошок, не можна використовувати.

Регулярне чищення змішувача дозволить уникнути постійного забруднення, для очищення якого необхідно використовувати сильні хімікати — це знижує ризик пошкодження змішувача. Однак, якщо довгий час не чистити змішувачі, на них утвориться бруд, який навряд чи можна прибрати стандартними методами — доведеться використовувати сильніші засоби для чищення. Важливо вибирати ті засоби, які підходять для очищення хромованих поверхонь (переважно слаболужні засоби). Рекомендуються рідини, гелі та лосьйони, які на відміну від порошків, не дряпають поверхню змішувача. Для використання більшості засобів необхідно після замочування вологої губки або тканини витерти брудну поверхню, потім ретельно промити чистою теплою водою і витерти насухо.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть