Ласкаво просимо до нашого магазину! Бажаємо успішних покупок. Слава Україні! Героям Слава!
0
0800 331 092 Оформити замовлення 10:00-19:00 0800 331 092
або
Особливості вибору ванни

Особливості вибору ванни

Ви приходите додому після важкого дня, відкриваєте кран, додаєте ароматизовану рідину і через кілька хвилин ви будете оточені ароматною піною. Ви зручно розтягуєтеся і ... розслабляєтеся.


Таке закінчення дня можна отримати тільки у ванній. Саме тому для багатьох це все ще найважливіший елемент сантехніки. Деякі встановлюють її навіть по центру - в центрі кімнати, вибираючи ванну в якості пріоритету.

А що дійсно важливо при покупці ванни? Ну, для деяких це буде розмір чаші, для інших - форма і матеріал, з якого вона зроблена, тому що це впливає на її використання і стиль ванної кімнати.

Пристінна біла ванна

Як в сучасних, так і в традиційних інтер'єрах переважають ванни з акрилу і його аналогів. Чому? Прихильники цього матеріалу стверджують, що він надзвичайно практичний, довговічний і довго зберігає тепло. Ванни світлі, вони можуть мати різні форми та кольору, а з білим покриттям не жовтіють. Хоча ванни з цього матеріалу можуть бути подряпані, такі незначні дефекти можуть бути легко видалені.

Любителі традиційних інтер'єрів виберуть сталеву емалеву ванну. Завдяки сучасним технологіям тонкий, гнучкий емалевий шар стійкий до ударів і подряпин. Деякі компанії пропонують самоочищаються емалі, тобто ті, які менше забруднюються.

Ванну кімнату в стилі ретро порадують чавунні ванни на характерних левових лапах. Вони дуже довговічні, донині в старих багатоквартирних будинках можна знайти їх довоєнні копії. Вони довго тримають тепло, але досить важкі.

Для стильних ванних кімнат також підходять кам'яні ванни - наприклад, мармурові, однак вони вимагають просочення (мармур як вапняк вбирає вологу). Спочатку холодна, але після наповнення теплою водою дуже довго підтримує температуру. Надзвичайно важкі, і тому не підходять для ванної кімнати в багато поверхових будинках. Ентузіасти можуть замовити навіть мідну ванну. Якщо вона виготовлена з листового металу потрібної товщини, падаючі краплі не створюватимуть надто багато шуму, а погана теплопровідність міді дозволить вам довго лежати в піні.

Ванна з штучного каменю

Для любителів близькості з природою пропонуються дерев'яні ванни. Вони виготовлені з деревини різних порід листяних і екзотичних дерев з використанням двох технологій - наприклад, бочок зі сталевим ободом, з'єднаних разом або чаші виготовлені з одного шматка дерева. Дерев'яні ванни повинні бути надійно закріплені - змазані маслом або покриті спеціальним водним лаком. Кажуть, що вони дуже гігієнічні, тому що смола пригнічує ріст бактерій, в них не можна посковзнутися, вони тихі. Проте, вони повинні оброблятися два рази в рік, і ви не зможете використовувати багато хімікати, щоб вимити їх.

окремостояча дерев'яна ванна

Форми, розміри та місце монтажу

Форми та розміри мають першорядне значення, перш за все, через розмір ванної кімнати - під типову ванну розміром 70x160 см необхідно зарезервувати приблизно 1,2 м2 підлоги. Тому, почнімо з ретельного вимірювання місця, де буде стояти ванна, щоб зробити правильний вибір. У нашому магазині представлені ванни:

  • прямокутні - довжиною від 120 до 200 см, шириною від 70 до 100 см;
  • кутові (трикутні, п'ятикутні, округлені) симетричні - з однаковими сторонами, наприклад, 120x120 см, 144x144 см, 150x150 см, і асиметричні - з одного довгою стороною, наприклад, 100x150 см;
  • круглі - можуть мати діаметр 150 см;
  • овальні - приблизні розміри: 100x190 см, 85x170 см.

Розподіл ванн залежно від того, де вони встановлені у ванній кімнаті: пристінні, кутові, окремо стоячі, втоплені в підлогу.

Пристінні - зазвичай прямокутні, їх встановлюють уздовж довгої стіни. Змішувачі для ванної використовують настінні або монтовані на борт ванни.

Пристінна акрилова ванна

Кутові - ці ванни зазвичай мають форму трикутника і тому для їх установки необхідні дві стіни. З ними встановлюють ті ж змішувачі для ванної, що і з настінними.

Углова ванна

Окромостоячі - незалежно від форми самої ванни ви можете розмістити їх в будь-якому місці ванної кімнати. Ідеальним партнером для таких ванн є підлоговий змішувач, хоча іноді змішувач можна встановити й на борт ванни.

Окремостояча ванна

Втоплені в підлогу - ванни які ховаються в підлогу або спеціально сконструйовану для цього платформу. Залежно від форми і місця установки для таких ван підійдуть настінні або монтовані на борт ванни змішувачі.

Утоплена в підлогу ванна

Ванна з приданим

Багато виробників, в комплекті або за додаткову плату пропонують:

  • Ніжки, поруччя, рами - на них встановлюють ванну для кращої стабілізації;
  • Панелі (кожухи), особливо для овальних і кутових чаш - вони можуть бути цільними або складатися з декількох елементів - панелі використовуються як оздоблювальний елемент;
  • Поглиблення під головою і в ліктях;
  • Підголівники та спинки під руки;
  • Місце під сидіння - як правило з профілюванням;
  • Ручки, встановлені всередині або зовні, полегшують вхід і вихід з ванни;
  • Зовнішні поручні - корисні як утримувач і як місце для рушників;
  • Спеціально профільоване дно ванни, яка захищає від падіння;
  • Спеціальне покриття, що перешкоджає утворенню накипу, та отже, полегшують прибирання ванни.



Акції магазину
Акції магазину
Скрыть
Служба підтримки Передзвоніть мені Чат Telegram Viber
×