0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Найважливіші правила оформлення дизайну ванної кімнати

Найважливіші правила оформлення дизайну ванної кімнати

Кожен наступний ремонт пов'язаний з необхідністю збільшення на кілька метрів ванну кімнату та відповідно вартості сантехнічного обладнання. Як забезпечити максимальний комфорт при збереженні здорового глузду? Наведемо важливі правила для прикраси ванної кімнати. Завдяки їм облаштування ванної кімнати буде не тільки приємним, але і функціональним.


Ванна кімната або підсобне приміщення?

Нам потрібна ванна кімната не тільки для повсякденного гігієни. Ми також використовуємо її, коли хочемо вимити собаку, сполоснути ганчірку після миття підлог, почистити брудне взуття, вимити відро для сміття. Давайте також подумаємо, де ви будете прати і сушити? Якщо пральна машина буде розміщена в ванній кімнаті, ви додасте в кімнату запах прального порошку і шум. В результаті у вашій ванній кімнаті стане не можливо створити умови для ідеального відпочинку. Сушка білизни теж не підніме престиж такого важливого місця в сучасному будинку. Ідеальним рішенням є поділ кімнати, на безпосередньо ванну і пральню. Тоді шум від стрільно машинки і контейнери з брудною білизною не зіпсують ваші дизайн ідеї ванної кімнати.

Пральня в ванній кімнаті

Бажано, що б пральня була розташована далеко від житлової частини, в підвалі, поруч з гаражем або садовим шафою. Тут ви зможете помити косарку, вимити килимки з машини або почистити спортивне спорядження після сезону. Якщо підсобне приміщення буде виконувати функції пральної та котельні, приміщення має відповідати кільком умовам:

  • Для прання необхідно підвести холодну, гарячу воду і каналізацію;
  • Не можна влаштовувати пральню або сушилку в неопалюваному підвалі;
  • Потрібно ефективна вентиляція - бажано, якщо вона примусова (хорошим рішенням буде вентилятор);
  • Непогано, що б ця кімната мала вікно;
  • Вологі речі не повинні висіти над незахищеними полками або пральною машиною.

Ванна кімната - домашній СПА

Що може бути краще, ніж прийняття освіжаючого душу після занять спортом? Краще може бути тільки, якщо замість звичної душової системи буде встановлена багатофункціональна душова панель з гідромасажем та іншими режимами роботи. Для установки душової панелі - кабіна повинна мати розмір не менше 90x90 см. Також необхідно врахувати, що умовою для установки душової панелі є тиск води не менше 3 бар - при меншому гідромасаж ви не отримаєте. Це також не економічне рішення - душові панелі споживають більше води, ніж звичайний душ.

душова панель

Джакузі - відмінний відпочинок для здорових людей, і допомога в боротьбі з недугами людей з різними захворюваннями. Але дозволити собі таку розкіш можна тільки якщо площа ванної комнати не менше 10 м2 - якщо кімната менше буде накопичуватися надлишок водяної пари, який буде конденсуватися на стелі і стінах. Слід також пам'ятати, що гідромасажна ванна не може використовуватися для щоденної гігієни, а її очищення та дезінфекція є досить трудомістким процесом.

Джакузі в ванній {product-2}

Правила просторового дизайну - важливі відстані і висоти

Хоча ми зазвичай не думаємо про це, кожна дія, що виконується нами у ванній кімнаті, вимагає певних просторових умов. Отже, при плануванні розташування сантехніки ви повинні враховувати, як вона буде використовуватися, і розташувати її таким чином, щоб вона не заважала доступу до інших.

При розрахунку площі обов'язково враховуйте відстані не тільки для проходу, а й між окремими пристроями, вікном і дверима. Нам потрібно вільне місце для виходу з душу, але також перевірте, чи не зіткнеться двері кабіни з іншим обладнанням. Мінімальна відстань між душем, туалетом і невеликий раковиною становить 20 см, а між кабіною, великим умивальником і біде - 30 см. Мінімальний вільний простір перед душовою кабіною - це прямокутник з розмірами 80x90 см. Душовий піддон з фіранкою менш практичний - він погано захищає від бризок води, але він не обмежує свободу пересування, як душ з дверима.

Підвісні унітази встановлюють на висоті 40-45 см від рівня підлоги. Стандартний унітаз має довжину 70 см. Ви також можете вибрати унітаз меншого розміру, спеціально призначений для невеликих ванних кімнат. Незалежно від розміру ванної кімнати перед унітазом повинен залишатися вільний простір шириною 80 см і довжиною 60-80 см.

Зона комфортних маніпуляцій для людини в положенні стоячи становить 80-150 см над підлогою - раковина, стільниця або тумба з раковиною, підвішена на цій висоті, дозволять вам дістати гігієнічні засоби і косметику не докладаючи зусиль.

Мінімальні розміри раковини складають 37-44 см в ширину і 34-35 см в глибину. Умивальник з шириною 50 см забезпечить більший комфорт. Але для максимального комфорту при голінні, укладання зачіски або нанесення макіажа, рекомендуються більш широкі моделі - від 60 см.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть