0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Гарна ванна кімната крок за кроком - від дизайну ванної кімнати до оформлення

Гарна ванна кімната крок за кроком - від дизайну ванної кімнати до оформлення

Щоб ванна кімната була гарно оформлена і відповідала очікуванням, потрібно докласти чимало зусиль. Це пов'язано зі значними витратами та безліччю елементів, які повинні взаємодіяти один з одним. Як створити хороший дизайн ванної кімнати?


Ремонт у ванній кімнаті не назвеш дешевим або легким. Це місце, де ви повинні поєднувати безліч дійсно різноманітних елементів — як конструкції, так і їх монтаж, не виключаючи естетичний аспект. Правильне планування ремонту у ванній кімнаті та підготовка матеріалів, необхідних для її обробки, полегшує роботу і однозначно прискорює її.

Ванна кімната в бузковому кольорі

Для початківців — дизайн ванної

Спочатку виміряйте кімнату і визначте, яке сантехнічне обладнання ви хочете в ній розмістити. До нього відносяться умивальник, унітаз, ванна, душ, біде, а також пральна машина, сушка для рушників або водонагрівач (при необхідності). Радимо намалювати вашу ванну на папері та маневрувати попередньо вирізаними з паперу «моделями». Також необхідно спланувати, як ви плануєте встановлювати обладнання — наприклад, чи потрібно поставити унітаз на інсталяцію, або ви оберете підлогову модель.

Креслення проекту ванної кімнати

Створюємо відповідні комунікації

Після визначення місця розташування всього устаткування необхідно змонтувати відповідні водопровідні та каналізаційні труби. Слід пам'ятати, що при виборі прихованого або настінного змішувача необхідно підвести водопровід до місць установки змішувачів. Те ж саме відноситься і до підключення гідромасажної ванни або душової панелі. Перед обробкою поверхні стін необхідно встановити електричні розетки, які необхідні у ванній кімнаті, а також розетки для підключення всього постійного обладнання, що працює від електрики, наприклад, електричний водонагрівач. Не забудьте підвести газ, якщо у ванній необхідно встановити газовий водонагрівач. Рішення про електричний підігріві підлоги повинні прийматися до укладання плитки на підлогу. Тепла підлога у ванній кімнаті — це надзвичайно практичне і приємне рішення — швидке висихання бризок і приємніше вилазити після купання.

В кінці — збірка сантехніки та обробка

Після укладання теплої підлоги можна приступити до установки сантехніки, підготовці стін і підлоги до обробки.

Керамічна плитка — найпопулярніший матеріал для оздоблення стін і підлоги, завдяки практичності та відносно невеликій ціні. Рідше в оздобленні стін і підлоги використовують екзотичне дерево або камінь. Виглядають ці матеріали в інтер'єрі краще, але і вартість у них вище.

Сучасна ванна кімната в білому кольорі

Якщо ви виберете натяжну стелю з галогенним освітленням, відповідну раму найкраще зробити після монтажу плитки. Залишається зробити монтаж аксесуарів для ванної кімнати, розставити додаткові декоративні елементи та ваша ванна кімната готова.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть