0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Створюємо ванну кімнату самостійно, не залучаючи дизайнера інтер'єру.

Створюємо ванну кімнату самостійно, не залучаючи дизайнера інтер'єру.

В оформленні ванної кімнати нічого складно, якщо дотримуватися рекомендацій і логіці. Комфортний, легкий і чистий — ось ідеальний інтер'єр ванної кімнати, в не залежності від площі кімнати.

При плануванні кімнати враховуйте, що з площі кімнати потрібно по максиму вичавити користі з урахуванням того хто буде нею користуватися. Ванна повинна бути зручною для всіх членів сім'ї незалежно від віку.

Велика ванна кімната в мінімалізмі

Для скромних розмірів ванних кімнат більш функціональною і комфортною буде компактна сантехніка і меблі, з простими і чіткими лініями. Вибирайте підвісні моделі — вони економлять місце і додадуть ванній кімнаті сучасного вигляду.

Зверніть увагу на шафу з дзеркалом — відмінний варіант для ванни. Вони замінять дзеркала, додадуть місце для зберігання і легко миються.

Дві окремі раковини

Раковина і унітаз

При оформленні зони раковини та унітазу, не забувайте про головне правило: підвісна компактна меблі та керамічна сантехніка, дзеркало простої форми. Область унітазу і раковини можна розділити перегородкою. Таким чином може з'явитися додаткова полиця і місце де можна встановити тримач для рушника біля раковини.

Перегородка між унітазом і раковиною

Ванна

Для великої ванної кімнати хорошим варіантом буде окремостояча ванна. Вона додасть розкоші та позбавить від пересічності інтер'єр кімнати. Встановлюйте ванну по симетрії щодо стіни або іншого сантехнічного обладнання. Відмінний варіант — ванна, встановлена навпроти раковини або вікна.

Окремостояча ванна

Сауна у ванній кімнаті

Якщо площа кімнати дуже велика, встановіть у ванній сауну. Сауна — відмінний спосіб відпочити і тримати здоров'я в тонусі. Науково доведено, що любителі саун мають більш стійкий імунітет, позитивний настрій, відмінну фізичну форму і набагато рідше хворіють.

Ванна кімната з парноюАкції магазину
Акції магазину
Скрыть