0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Дбаємо про екологію з диспоузером для кухні

Дбаємо про екологію з диспоузером для кухні

Кухонний диспоузер допоможе позбутися від харчових відходів без будь-яких зусиль — досить змити сміття в зливний отвір кухонної мийки.


Подрібнювач (диспоузер) для кухні дозволяє не викидати харчові відходи на смітники, а відправляти їх по каналізаційних трубах на станції очищення побутових стічних вод. Це зменшує завантаження сміттєвих полігонів, а отже, знижує викиди парникових газів, що покращує екологію.

Відходи на станціях очищення можуть перероблятися у тверді органічні добрива, а що виділяється при цьому метан — використовуватися в якості енергоносія, як це робиться, наприклад, у шведському місті Мальме.

Подрібнювач, встановлений під кухонною мийкою, відразу перемелює скинуті в мийку харчові відходи і змиває їх у каналізацію.

Диспоузер FRANKE

Відходи потрапляють на диск, який обертається з великою швидкістю, відцентрова сила розподіляє їх по стінках сепаратора, і під великим тиском перемелюють на дрібні частинки. Це відбувається без застосування ножів або лез.

Багаторівнева система подрібнення, звукоізоляційне покриття корпусу подрібнювача, надійне кріплення диспоузеру до кухонної мийки та труб зливу забезпечують майже безшумне подрібнення залишків овочів, горіхів, яєчної шкаралупи, м'ясних і рибних кісток, а також інших твердих харчових відходів.

    У диспоузері не можна подрібнювати:
  • уламки скла, пластику, металеві предмети;
  • еластичні та металізовані упакування;
  • волосся, нитки, ганчірки;
  • початки кукурудзи;
  • жир і топлене масло;
  • жилаві і волокнисті продукти, в тому числі шкірку бананів.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть