0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Вибір кухонного змішувача з висувним виливом

Вибір кухонного змішувача з висувним виливом

Вибір змішувача для кухні — це не просте завдання. Сучасний ринок кухонних змішувачів сповнений різноманітних форм, матеріалів, технічних можливостей. Одним з варіантів є змішувач з висувною лійкою. Це зручно?

Переваги та недоліки

Кухонний змішувач зі звичайним зливом відходить на другий план. Все більш популярним стає змішувач з висувним виливом. І це не випадково.


Цей тип кухонного змішувача має певні переваги:

  • Зручно мити велику кількість посуду. Можна контролювати напрям струменя, вода не буде бризкати в різні боки.
  • Зручно мити кухонну мийку — не потрібно використовувати додаткову тару для полоскання всіх кутів.
  • Зручно мити фрукти, витрачаючи при цьому менше часу і води. Струмінь не зашкодить м'які овочі і фрукти
  • Не потрібна глибока раковина, для заповнення великих тар води. Для цього достатньо поставити поруч з мийкою посуд і витягнути лійку.
  • Висувна лійка дозволяє економити воду за допомогою розсіювальної насадки
  • Незамінне рішення для раковин з двома і більше чашами.

Змішувач з душем

Звичайно, у змішувачів з висувним шлангом є і ряд недоліків. Основним, звичайно ж, є ціна. Вартість покупки такого змішувача завжди буде вище, ніж звичайного. Покупець не завжди готовий заплатити стільки за змішувач на кухню. Складність в експлуатації. Чим частіше буде проводитися очищення крана, тим менше буде накопичення бруду, і змішувач довго буде радувати вас своєю бездоганною роботою.

А що для вас комфортно і чи згодні ви платити за це — вирішувати тільки Вам.

Висувний вилив змішувача

Кухонні змішувачі з гнучким зливом можуть відрізнятися між собою за різними параметрами. Тут і спосіб витягування, наявність магніту, і відкритий або закритий шланг, і різноманітні види насадок.

Змішувачі з висувним виливом зазвичай використовуються в кухонних мийках з декількома чашами.


Змішувач з висувною лійкою

Існує кілька варіантів кріплення висувною лійки:

  • Насадка з лійкою витягується безпосередньо з виливу змішувача.
  • З окремою душовою лійкою, яка кріпиться безпосередньо до крана.
  • З окремою душовою лійкою, яка кріпиться на кухонній мийці.

Матеріал виготовлення

Основні матеріали, з яких виготовляється змішувачі з висувними лійками, є сталь, граніт, кераміка. Найбільш надійними є ті крани, які поєднують металевий корпус з керамічними картриджами всередині. Вони схильні до меншого зносу і бездоганно працюють протягом багатьох років.

Окремо слід виділити змішувачі з бронзи. Якщо Ваша кухня стилізована під старовину — це буде відмінне рішення.

Брозовий змішувач

На що звернути увагу при виборі

При виборі змішувача, перш за все, зверніть увагу на висоту виливу. Якщо кухонна мийка дрібна, вилив повинен бути високим, а якщо глибока, вилив крану може бути низький. Але у високого виливає є свої недоліки — бризки води може розлітатися в різній боки. Тому необхідно знайти золоту середину. Деякі виробники пропонують кухонні мийки відразу зі змішувачем. У таких комплектах висота крана і глибина мийки розраховані оптимально.

Кут повороту вилива також грає важливу роль. У стандартних змішувачах він має 120-140 градусів. У дорожчих моделях кут повороту може перевищувати 180 градусів. Це дуже зручно, особливо якщо ви миєте велику кількість посуду або посуд великого розміру.

Поверхню змішувача ми рекомендуємо вибирати матову, якщо Ви хочете, що б висохлі краплі були менш помітними, за таким краном звичайно легше доглядати. Але при виборі зверніть увагу, що змішувач повинен гармоніювати з мийкою. Якщо у вас мийка з нержавіючої сталі, то вам краще зупинити свій вибір на хромованому змішувачі. Для гарнітурної мийки краще підібрати змішувач з покриттям що імітує штучний камінь, що дозволить підібрати змішувач під колір.

Гранітний і хромований змішувач

Якщо Ви використовуєте на кухні фільтр для води то вам слід вибрати змішувач з двома каналами для води. В такому змішувачі є можливість подати по одній фільтровану воду не перемішуючи її з водопровідної.

Кращі виробники

Багато виробників сантехніки виробляють такі змішувачі.

Якщо Ви зупинили свій вибір на гранітній мийці та хочете підібрати змішувач під колір Вашої мийки радимо звернути увагу на бренд FRANKE. Як офіційний дилер Franke в Україні наша компанія пропонує тільки сертифікований товар з відповідною гарантією. Також ми гарантуємо наявність практично всіх товарів, заявлених на сайті.

GROHE — виробник з Німеччини. Він представляє на нашому ринку величезний асортимент змішувачів для кухні, в тому числі c висувною лійкою. Рекомендуємо звернути увагу і на сталеві мийки від компанії GROHE. Наша компанія є імпортером продукції GROHE в Україну, подивитися в роботі великий асортимент змішувачів Ви можете в одному з наших виставкових центрах GROHE.

При виборі кухні необхідно враховувати всі складові. Перш за все, звичайно, ергономіка. Кухня — це робоча зона, де має бути зручно займатися домашньою роботою, будь то приготування їжі або миття посуду. Але не можна забувати про естетичну частину. Кухонний змішувач повинен виглядати відповідним чином в стилі Вашої кухні. По правді кажучи, вінтажний змішувач на кухні в стилі хай-тек або змішувач правильної геометрії з гострими кутами на класичній кухні буде не доречним.

Що б ви не вибрали, кухонний змішувач повинен подобатися Вам, і звичайно прослужити довгі роки не вимагаючи заміни.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть