0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
10 Актуальних ідей дизайну ванної кімнати у 2019 році

10 Актуальних ідей дизайну ванної кімнати у 2019 році

Сучасний стиль — найдинамічніший стиль в дизайні. Щороку дизайнери пропонують масу ідей для оформлення ванної. Якщо ви вирішили зробити ремонт ванної у 2019 році, тоді ця стаття може допомогти з вибором деяких трендових елементів для інтер'єру ванної кімнати.

Округлені прямокутні дзеркала

Дзеркала для ванної з закругленими кутами стануть одним з головних трендів 2019 року. Вони стануть золотою серединою між круглими дзеркалами, які були в тренді кілька років тому (вони і зараз популярні), і гострими лініями прямокутних дзеркал.

Дзеркала з округленими кутами

Підвісні меблі

Мабуть, в сучасному дизайні без підвісних меблів нікуди. Це не новий тренд, але він навіть не думає втрачати свою популярність. Так що підвісні меблі для ванної буде виграшним вибором на довгий час. Кращим варіантом буде поєднання білосніжної раковини та меблів з натурального дерева. Також можна використовувати меблі з імітацією текстури дерева.

Ванна кімната з підвісною меблями

Консольна раковина

Такий варіант встанови раковин не надто практичний, в порівнянні з варіантом установки на тумбу, але у них є свій особливий стиль. Раковини з консоллю - сучасна інтерпретація на традиційний стиль. Завдяки поєднанню дизайнів різних часів, такі раковини не втратять своєї елегантності і будуть актуальними в інтер'єрі ванної вічно.

Консольна раковина

Підвісний унітаз

Останнім часом підвісний унітаз став набагато популярнішим. І якщо років 10 тому підвісний унітаз встановлювали тільки в суперсучасних будинках, тепер їх встановлюють практично всі. У підвісному варіанті як меблів, так вся керамічна сантехніка має практичну перевагу: прибирання приміщення ставати набагато простіше, адже забираються всі важкодоступні місця.

Підвісна сантехніка

Змішувачі збоку

Досить суперечливий варіант розміщення змішувача для раковини. Але все ж він має місце бути, адже виглядає він ультрасучасно. Якщо вам хочеться зробити унікальний інтер'єр ванної, використовуйте нестандартні варіанти.

Змішувач для раковини з установкою з боку

Душова зона

Душова зона (душ зі скляними перегородками та без піддона) — ще один тренд в дизайні. Такий душ точно додати стилю будь-якої ванній кімнаті. Якщо ви плануєте зробити сучасну ванну кімнату, тоді душова зона — це перше, що потрібно включити в план ремонту.

Душова кабіна без піддону

І так, якщо ви зважилися на душову без піддона, придивіться ось на такий варіант виконання — скляна стіна душової зони від підлоги до стелі. Виглядає дуже красиво і нестандартно. Особливо добре такий варіант підійде для вузьких і довгих ванних кімната. У такій кімнаті можна повністю відокремити душову зону скляною перегородкою з дверима, при цьому візуально не зменшивши простір ванної.

Душова кабіна зі скляними стінками

Довгі вузькі плитки

Довга тонка плитка — тренд, який з'явився в кінці минулого року і продовжить набирати свою популярність у 2019 році. Укладаючи таку плитку різними варіаціями та комбінуючи її з іншими елементами інтер'єру, можна досягти дуже крутих результатів.

Вузька плитка для оздоблення стін у ванній

Полірований нікель

Полірований нікель — це метал 2019 року. Нам подобається його теплий тон, який робить його трохи менш різким, в порівнянні з хромом. Це одна з причин, по якій дизайнери рекомендують використовувати змішувача в кольорі нікель для сучасних інтер'єрах.

Змішувачі кольору нікель

Використовуйте мармур

Мармуру або каменю — це дійсно той декор, який вам потрібен у вашій ванній кімнаті. Звичайно, це варіант оброблення стіни та підлоги буде не найдешевшим вибором, тому можна трохи заощадити й виділити певну зону у ванній кімнаті. При правильному підборі матеріалів і зони виділення за допомогою мармуру, другий варіант буде навіть краще виглядати в інтер'єрі.

Мармур в дизайні ванноїАкції магазину
Акції магазину
Скрыть