0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Який краще вибрати фільтр для води?

Який краще вибрати фільтр для води?

Вода з-під крана, м'яко кажучи, неякісна і зовсім не підходить для приготування їжі або втамування спраги. Щоб не ризикувати своїм здоров'ям і здоров'ям сім'ї варто подумати про покупку фільтру для води.


Велика розмаїття фільтрів на ринку не спрощує, а навпаки ускладнює правильний вибір. В цей статті розглянемо основні види фільтрів, їх перевага та недоліки.

фільтр для води

Різновиди фільтрів

Існують три види побутових водяних фільтрів: фільтр-глечик, мембранні та системи зворотного осмосу.


Фільтр глечик — найпростіший вид фільтрів, який не вимагає установки. Вони складаються з трьох частин: корпус глечик з виливом, внутрішня частина для набору неочищеної води та фільтра. Фільтр добре очищає від бруду і піску, гірше справляється з очищенням від хімічних сполук, хлору і важких металів. Фільтр-глечик очищає 1 літр за 5-7 хвилин.

Ці моделі призначені для рідкісного використання на дачі або індивідуального використання, адже ресурс фільтра максимум 200-300 л.

фільтр глечик для води

До переваг фільтра можна віднести:

 • Мобільність і невеликий розмір — легко переносити, поставити можна на кухонному столі, в шафі або в холодильнику;
 • Простота використання;
 • Ціна — значно дешевше інших фільтрів.

До недоліків можна віднести невисоку якість очищення, невеликий обсяг і короткий термін служби одного картриджа.


Мембранні або проточні фільтри — кращий варіант для очищення води. Вони представлені модульною конструкцією з декількома колбами, які містять фільтри певної міри очищення.

Перший фільтр забезпечує фільтрацію від великих мінеральних і органічних частинок. Решта фільтра проводять сорбцію, пом'якшення і знезалізнення.

фільтр водопровідний

До переваг фільтра можна віднести:

 • Ступінь очищення води — вище середнього. Хороший ступінь очищення води, але до систем зворотного осмосу не дотягує;
 • Велика продуктивність — 1,5-2,5 літрів у хвилину;
 • Довгий термін очищення води — від 1000 до 2000 л.

До недоліків можна віднести складність установки та великий розмір конструкції.


Високу ціну цих фільтрів не можна відносити до недоліків, її скоріше потрібно віднести до переваг. Звичайно при покупці мембранного фільтра доведеться заплатити більше ніж за фільтр-глечик, але враховуйте наступне:

 • термін очищення води мембранного фільтру від 3,5 до 10 разів більше;
 • швидкість фільтрації вище — швидкість фільтрації проточних фільтрів 1,5-2,5 л/хв проти 0,14-0,2 л/хв у фільтра-глечика;
 • Практично максимальне очищення води.

Тому якщо врахувати все це в довгостроковій перспективі, купити мембранний фільтр може бути дешевше ніж фільтр-глечик.

Система зворотного осмосу — найкраща система очищення води. Системи зворотного осмосу мають від 5 до 8 етапів фільтрації. Перші етапи фільтрації нічим не відрізняються від мембранного фільтра, але на останніх встановлені фільтри з пористістю 0,00001 мкм. Таким чином системи зворотного осмосу фільтрують воду на молекулярному рівні. Після чого вода стає практично дистильованою, саме тому в ці системи встановлюються спеціальні мінералізатори.

Зворотний осмос ECOSOFT

До переваг фільтра можна віднести — ідеальне очищення води. Яка б вода не подавалася, після фільтра вона буде придатна для пиття.

До недоліків можна віднести:

 • Необхідність встановлювати спеціальний насос для підтримки стабільного тиску;
 • Необхідність встановлювати бачок для очищеної води.

GROHE BLUE і RED

Варто виділити дві унікальні системи фільтрації води від GROHE. По мимо фільтрації вони можуть охолодити очищену воду, зробити її газованої або нагріти до 100 ° С.

Система фільтрації GROHE BLUE

Система фільтрації GROHE BLUЕ очистить звичайну водопровідну воду і дасть можливість вибору між прохолодною, газованою і негазованою водою. У системах GROHE Blue використовуються якісний фільтр S-розміру. Вони забезпечують п'ятиступеневе очищення води, при якій фільтруються найдрібніші тверді частинки, при цьому зберігаючи корисні мінерали для здоров'я. GROHE BLUE можна виділити 3 модифікації:

 • Chilled & Sparkling — система, яка дозволяє отримати фільтровану, охолоджена і газовану воду;
 • Pure — очищеної води;
 • Home — пристрої, з можливістю вибору фільтрованої води: газована, слабогазована і негазована.

GROHE Red буде незамінною на кухні якщо вам набридло чекати поки закипить чайник, щоб зробити чашку чаю. Крім швидкого приготування чаю, є маса інших варіантів використання системи GROHE RED: бланшування, кип'ятіння, стерилізація, очищення забрудненого посуду, спагеті аль-денте і т.д. Можливості нескінченні.

Фільтр GROHE RED продуманий до дрібниць, що бути екологічним, зручним і безпечним. Для цього в системі використовуються такі функції:

 • GROHE RED CHILDLOCK — замок захисту дітей від опіку;
 • Швидкий доступ до киплячої води простим натискання на кнопку. Очікування, поки закипить вода в чайнику або каструлі — справа минулого;
 • Економія води та електроенергії на нагрівання.

Система фільтрації GROHE REDАкції магазину
Акції магазину
Скрыть