0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Вибираємо рушникосушку для ванної кімнати

Вибираємо рушникосушку для ванної кімнати

Рушникосушка не новий винахід, але популярності пристрій почав набирати порівняно недавно. Вони бувають різних форм, може мати різну потужність, але їх ціна завжди нижча цінність, яку вони приносять власникові.


Перед покупкою відповідної рушникосушки для Вашої ванної кімнати потрібно знати зовсім небагато: тип нагріву, потужність, матеріал і дизайн.

Рушникосушка чорного кольору

Навіщо вона потрібна?

Сушарка для рушників досить корисна для ванної кімнати, адже вона виконує одночасно три функції:

  • Сушка рушників;
  • Обігрів кімнати - відмінне доповнення до основного опалення. Також допомагають регулювати температуру і вологість в приміщенні, запобігаючи утворенню цвілі. А якщо кімната маленька, рушникосушка може бути єдиним елементом для обігріву.
  • Дизайн - сучасні рушникосушки виготовляються з метою бути стильним доповненням для ванної кімнати.

Хромована рушникосушка

Тип нагріву

Рушникосушки бувають двох типів: електричні і водяні. Обидва типи дуже ефективні і мають свої особливості.

Електричні рушникосушки працюють аналогічно електричним обігрівачам, але зі значно меншим енергоспоживанням. Споживання електрики може бути від 50 Вт - це навіть менше ніж звичайна лампа розжарювання на 60 Вт.

Їх також можна розбити на два типи: з сухим і вологим елементом нагрівання. Сухий тип нагріву використовує нагрівальний дріт, встановлений у всіх трубах рушникосушки. Електричні сушки з вологим типом для нагріву використовують тен, який нагріває рідину всередині пристрою.

Електрична рушникосушка

Водяні рушникосушки не мають власних нагрівальних елементів, тому для нагрівання використовується гаряча вода із системи опалення. Саме тому їх складніше встановлювати, оскільки місце і підключення потрібно продумати на перших етапах ремонту.

Водяний полотенцесушитель

Матеріал

Рушникосушки виготовляють зі сталі, кольорових металів і нержавіючої сталі.

Сушки для рушників зі сталі - економний варіант, який за зовнішнім виглядом не поступиться іншим матеріалам. Мінусом матеріалу є схильність до корозії.

Кольорові матеріали - рушникосушки з латуні або міді мають привабливий вигляд і дуже довговічні. Ці матеріали м'які, тому незначні удари можуть залишати сліди.

Рушникосушка з міді

Нержавіюча сталь - найнадійніший варіант, але і найдорожчий. Сушки для рушників з нержавіючої сталі міцні, не схильні до корозії, а також представлені в різних варіантах: поліровані, хромовані, фарбовані.

Також врахуйте час нагрівання. Сушки для рушників зі сталі нагріваються довше, але і зберігають тепло довше. Кольорові матеріали зовсім навпаки - нагріваються і втрачають тепло швидше. Але при цьому теплова віддача від рушникосушки з латуні або міді в середньому вище на 25%.

Дизайн

Вибір дизайну рушникосушки дуже великий: від найпростіших, у формі змійки, до унікальних форм, які підійдуть для сміливих рішень в дизайні ванної кімнати. Електричні рушникосушки цікавіші, якщо Вам потрібна незвичайні форми.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть