0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Вибираємо душовий трап для Вашого душа

Вибираємо душовий трап для Вашого душа

Трап чи душовий канал? Одине з головних питань, яке потрібно вирішити при плануванні душової кабіна. Зараз виробники пропонують багато різних варіантів, тому варто витратити не багато часу та переглянути всі доступні варіанти та підібрати оптимальний варіант саме для Вашого душа.

Точковий або лінійний

Всі душові стоки поділяються на два основні типи - точкові (душеві трап) й лінійні (душеві канали). Душовий трапи більш поширений, звичайний тип трапу для душу. Як правило, він розташовується в центрі душової зони, а підлога нахилена з усіх боків вниз до трапу.

Порада - вибирайте квадратну дренажну решітку. Для встановлення квадратної решітки не доведеться вирізати круглий отвір в плитці, що набагато полегшує монтаж. Також для спрощеного укладання плитки, підбирайте розміри плитки під розміром решітки.

Трап для душу

Ліній (душові канал) - стильний й більш функціональний аналог душового трапа. Їх в основному використовують для сучасних дизайн проектів душової. Вони можуть розміщуватись як завгодно, але частіше їх встановлюють уздовж однієї зі стін душу. Конструкція зливу дозволяє нахилити підлогу в одну сторону і використовувати плитку для підлоги великого розміру.

Лінійний трап для душу

Обидва типи стоків відводять воду з однаковою ефективністю. В залежності від моделі пропускна здатність може бути від 20 л/хв до 90 л/хв.

Трап в стіні

Окремо варто згадати трап з монтажем в стіні. Цей злив не такий поширені, як душовий канал або звичайний трап, але якщо плануєте зробити душ в сучасному стилі, Вам варто придивитися до цього варіанту.

Душовий трап в стіні

Декоративна решітка

Можливість підібрати дизайн решітки - головне з точки зору дизайну. Це дасть можливість доповнити ідею інтер'єру ванної кімнати. Наприклад, якщо Ви використовуєте хромовані змішувачі та аксесуари у ванній кімнаті, тоді хромована решітка з відповідним візерунком підійде найкраще. Решітка певного дизайну можна підібрати як до трапу, так і до душового каналу.

Декоративная решетка для трапа

Крім хромованої і нержавіючої решітки, також є решітка під плитку. Ця решітка дозволяє закрити стік тієї ж плиткою, яку Ви використовували для підлоги в душі. В результаті душовий канал ідеально вписується в іншу частину підлоги та буде практично невидимим.

Решітка під плитку для трапа

Конструкція затвора

При виборі зливу для душу зверніть увагу на конструкцію затвора. Затвор не дозволяє запахам з каналізації потрапляти в ванну кімнату.

Гідрозатвор. Стандартний тип затвора, який застосовується у всіх сифонах. Доступ неприємних запахів закривається за допомогою води, яка залишається в сифоні. Якщо довгий час не користуватися душем, вода в сифоні може випаруватися і відповідно затвор перестане діяти.

Гідрозатвор сифона трапа

Сухий затвор. Неприємні запахи перекриваються за допомогою механічної засувки, при цьому вода не бере участь. Відповідно сифон буде закритий завжди.

Сухий затвор трапа

Тому, якщо частіше користуєтеся ванною ніж душем, обов'язково вибирайте злив з сухим затвором. Якщо ж ви прихильник освіжаючого душу, вибирайте душовий трап з гідрозатворів.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть