0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
7 незвичайних доповнень для ванної кімнати

7 незвичайних доповнень для ванної кімнати

Продумуючи інтер'єр ванної кімнати перед ремонтом, ми хочемо зробити якомога свіжий, стильний і унікальний дизайн кімнати. Використавши сучасну сантехніку можна легко домогтися перших двох пунктів, а ось з унікальністю буде складніше.


Щоб надихнути вас на створення унікального дизайну, ми підібрали 7 прикладів незвичайного виконання елементів ванної кімнати.

Підвісні дзеркала

Якщо з якої-небудь причини у вас не виходити повісити дзеркало на стіну перед раковиною використовуйте декоративну підвіску для дзеркала. Наприклад, можна підвісити дзеркала за допомогою шківів і мотузки. Такий варіант підвіски відмінно підійде для ванної кімнати в стилі рустик.

підвісні дзеркала

Подвійне освітлення

Трюк для посилення освітлення у ванній кімнаті — встановіть бра на дзеркало. Відбите світло від дзеркала буде додатково освітлювати кімнату.

подвійне освітлення

Незвичайні і яскраві шпалери

В невеликій ванній кімнаті використовуйте незвичайні і яскраві шпалери. Наприклад, для ванної кімнати можна використовувати яскраво червоні шпалери з лобстерами.

Яскраві шпалери у ванній

Поєднання стилю

Створіть єдиний стиль ванної з іншими кімнатами. Для цього можна використовувати підлогову плитку або килим, який наслідує дизайн іншої частини будинку.

Спільний стиль кімнати

Незвичайний тримач для рушників

Замість того, що б ховати рушники в шафу або використовувати звичайні хромовані, використовуйте дерев'яні сходи. Такий оригінальний тримач відмінно доповнить білу кімнату з окремо стоячою ванною.

Незвичайний тримач для рушників

Барвиста плитка на підлогу

Розбавити білу ванну кімнату можна за допомогою яскравої підлоги. Використовуйте яскраву плитку з візерунками або плитку мозаїку.

Барвиста плитка для підлогу

Дзеркальні стіни

Прикрасити та додати унікальності інтер'єру ванної кімнати можна за допомогою дзеркальної стіни.

Дзеркальна стінаАкції магазину
Акції магазину
Скрыть