0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Використовуємо кожен міліметр невеликої ванної кімнати

Використовуємо кожен міліметр невеликої ванної кімнати

Комфортне використання ванної залежить не тільки від площі кімнати, але і від правильно продуманого інтер'єру. Так що перш, ніж руйнувати стіни і всіма можливими засобами намагатися збільшити площу ванної кімнати, потрібно постаратися продумати інтер'єр кімнати. Ми підібрали 10 зручних рішень для максимального комфортного використання ванної кімнати.

Встановити вікно

Природне світло — це ключ до збільшення простору в маленькому приміщенні, тому вікно у ванній необхідно. Як додаткове джерело природного світла і цікавий елемент інтер'єру можна використовувати мансардні вікна.

Вікно у ванній кімнаті

Дзеркальна шафа на всю довжину стіни

Таке рішення для ванної може допомогти вирішити кілька проблем:

  • допоможе приховати труби водопроводу;
  • Відмінне місце для зберігання рушників, косметичних засобів, аптечки та іншого;
  • Не потрібно додатково купувати дзеркало у ванну;
  • Внаслідок великої площі дзеркальних дверцят, ванна кімната буде візуально просторіше.

Дзеркальна шафа

Використовуємо креативний варіант душу

Душова зона без піддона і скляних перегородок зовсім не займе місце у ванній кімнаті. На заміну душових перегородок використовуємо штору, а стік встановлюємо в підлозі. У підсумку отримуємо цікаве дизайнерське рішення і простору ванну.

Душ без піддону

Прозорі стінки душу

Якщо варіант зі шторкою і без піддона вас не влаштовує, тоді використовуйте прозорі скляні перегородки для душу. Тоді площа відведена під душ візуально залишиться вільною. Душ зі скляними перегородками

Використовуйте нетрадиційну завісу

Ще один варіант виконання душа. Використовуйте штору для душу, яка більше схожа на штору із зав'язками в спальні.

Незвичайна штора для душа

Овальна раковина

Овальна раковина з монтажем під стільницю виглядає м'якше і дасть вам більше місця на стільниці. Не всі предмети особистої гігієни вийде зберігати в дзеркальній шафці, деякі з них завжди будуть стояти на стільниці.

овальна раковина

Раковина зі стільницею

Раковина зі стільницею — одне ціле. Ця раковина ідеально поєднує невеликі розміри та можливість комфортно користуватися раковиною удвох.

Раковина зі стільницею

Закруглені кути

Використовуючи кутову раковину з округленим кутом, ви отримаєте вільний простір і забезпечите себе від неприємних зіткнень з гострим кутом раковини.

кутова раковина

Підвісна тумба з раковиною

Відмінне рішення якщо вам потрібно додаткове місце для зберігання чого-небудь. Крім цього, підвісна тумба з раковиною-чашею дуже привабливо виглядає.

Підвісна тумба з раковиною

Розсувні двері

Замість звичайних дверей на петлях, виберіть двері на рейці. Вона завжди буде паралельна стіні, завдяки чому не займає місце в кімнаті коли відкрита.

Розсувні дверіАкції магазину
Акції магазину
Скрыть