0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
10 позачасових дизайнів ванної кімнати

10 позачасових дизайнів ванної кімнати

Яскравий і помітний стиль ванної кімнати з часом може набриднути, і навіть дратувати. Повна протилежність ванна в класичному стилі та нейтральними кольорами. Така ванна кімната більше нагадує розслабляючий спа, враховуючи їх елегантність і розкішні штрихи.

Свіжий білий

Вибравши білу плитку метро для стін, мармурову стільницю для раковини та світлу мозаїку для підлоги, інтер'єр ванної стане легким. Якщо ж чисто-біла ванна вам не подобатися, доповніть кімнату контрастними елементами. Наприклад, замініть білу мармурову стільницю на темну, або додайте в інтер'єр природних фарб: меблі з натурального дерева, плетені кошики для білизни.

Плика Метро в ванной комнате

Морське ретро

Щоб імітувати океан за межами цієї ванної кімнати, додайте обвідку бірюзово-синьою плиткої. Стіни оздоблені квадратної плиткою довжиною 30 см, що надає кімнаті чистий вид, оскільки там менше ліній затирки.

Ретро ванная в морском стиле

Розслабляючий індустріальний стиль

У світлій ванній кімнаті об'єднання елегантною ванни з фігурними ніжками і звичайним плетеним килимком.

Расслабляющий индустриальный стиль ванной

Легке натхнення

Інтер'єр в білому кольорі завжди буде виглядає свіжо. Але для того, щоб він виглядав ще й приваблювало досить лише додати мармурову плитку на підлогу і декілька контрастних елементів: велике дзеркало з рамою, аксесуари.

Ванная комната с мраморной плиткой

Ванна в центрі уваги

Окремостояча ванна буде в центрі уваги та стане відмінним доповненням для світлої ванної кімнати в еко-стилі.

Отдельностоящая ванна

Мультиколір

Використовуйте кілька легких кольорів. Інтер'єр кімнати можна виконати в білому кольорі, а простір відведений під ванну виділити мозаїкою зеленого відтінку та шторою сірого кольору.

Несколько легких цветов в интерьере

Темний шоколад

Поєднання білого і кольору шоколаду додасть ванній кімнаті необхідної глибини. При цьому вона буде сприйматися легше ніж чорно-білий інтер'єр. Такий інтер'єр ідеально доповнить раковина та унітаз в стилі ретро.

Шоколадный цвет в интерьере ванной

Класичне дерево

Використання натуральних матеріалів в інтер'єрі завжди буде відмінно виглядати. Особливо добре виглядає поєднання білого інтер'єру ванної та нейтрального дерева з яскраво вираженою текстурою.

Дерево в интерьере ванной

Водний блюз

Для нейтрального і вічного дизайну ванної кімнати буде ідеальний колір чироки (синьо-зелений). Використання цього кольору в поєднанні сірого статі і класичної чавунної ванни на ніжках, дасть ідеальний результат.

Цвет чироки в дизайне ванной комнаты

Вантажний шарм

Вінтаж — один з вічних стилів дизайнів. Цей стиль завжди буде актуальним, адже поєднання простоти і класичних елементів створює дійсно привабливий інтер'єр.

Винтажный шарм ванной комнатыАкції магазину
Акції магазину
Скрыть