0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
5 способів поліпшити вашу ванну кімнату

5 способів поліпшити вашу ванну кімнату

Ремонт ванної кімнати — досить неприємний і лякаючий процес, особливо якщо приставити скільки часу і сил потрібно витратити на ремонт. Але все не так страшно, якщо знати декілька хитрощів. Ми підібрали 5 легких прийомів, який допоможуть вам оновити вашу ванну кімнату без будь-яких виснажливих ремонтів або дорогих цінників.

Освітлити або затемнити

Дрібні деталі — мають велике значення. Розглядайте свою ванну кімнату, як чисте полотно і додавайте яскраві або темні елементи в інтер'єр. Наприклад, для темного інтер'єру ванної кімнати можна використовувати рушники або аксесуари контрастного кольору.

Контрастні елементи у ванній кімнаті

Єдине ціле

Не забувайте про силу узгодженні аксесуарів. Все аксесуари у ванній кімнаті повинні бути підібрані в одному стилі, а ще краще з однієї колекції. Для спрощення підбору можна вибирайте готові колектив.

комплект аксесуарів

Місце під зберігання

Імпровізуйте при виборі місця для зберігання у ванній кімнаті. Альтернативою пеналу може бути стелаж з відкритими полицями, тумбу під раковину можна замінити на стільницю з раковиною, а звичайну скляну поличку на дерев'яну.

відкритий стелаж

Ширма для ванни

Якщо ванну вже встановлена, але хочеться ще і душову кабіну — поєднайте ванну з душем. Це дуже просто і швидко, потрібна лише ширма для ванни. Після установки ширми на борт ванни — душ готовий.
Порада дизайнера — використовуйте прозору ширму, вона візуально не розділяє простір кімнати. Особливо актуально для невеликій ванній.

Ширма для ванни

Рослини в інтер'єрі ванної

Ванні кімнати забезпечують ідеальне середовище для рослин. Поєднання низької освітленості, високої вологості та теплої температури допоможе вашим кімнатним рослинам процвітати. Непоганим варіантом для ванної кімнати буде бамбук, бостонські папороті і орхідеї.

Рослини у ванній кімнатіАкції магазину
Акції магазину
Скрыть