0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Кращі тренди кухонного дизайну 2019

Кращі тренди кухонного дизайну 2019

Спеціально для тих, хто планує переробити свою кухню або просто шукає натхнення на невелике оновлення, ми підготовлені кілька нових тенденцій дизайну, які слід враховувати у 2019 році.

Приховане зберігання

У кухні з сучасним дизайном, прагніть приховати елементи по максимуму. Це відноситься до всіх елементів: мікрохвильовки, холодильника, витяжки, ... Чим більше у вас вийде приховати, тим більше якісно буде виглядати інтер'єр кухні.

Приховане зберігання в кухні

Нікель та нержавіюча сталь

Нікель і нержавіюча сталь — це ті кольори кухонних змішувачів і інших металевих елементів, які будуть актуальні на кухні у 2019. Вони не такі різкі, як матовий чорний, хром, латунь або золото, але надають інтер'єру деяку текстуру і глибину.

Нержавіючий змішувач в темній кухні

Відкритий стелаж

Доповніть кухню відкритим стелажем з металевими, дерев'яними або скляними полицями. Відмінний варіант для кухні в стилі прованс, ретро, вінтаж або лофт.

відкритий стелаж для посуду

Вінтажні стільці

Додайте трохи вінтажних елементів в сучасний інтер'єр кухні. Найпростіший спосіб, це поставити стільці сидіння, яких виготовлені з ротанга.

Вантажні елементи в дизайні

Більше фарб

Розбавте монохромні кухні яскравими елементами. Причому не обов'язково використовувати багато яскравих елементів. Навіть якщо це всього лише один елемент акцентного кольору — зелені табуретки, невелика декоративна картина або декоративні кольорові плафони для люстр — колір розбавить монохромний вигляд кухні.

яскраві елементи в інтер'єрі

Кольорові шафи

Якщо захочете оновити меблі на кухні, вибирайте яскраві і кольорові шафи. Наприклад, непоганим варіантом буде насиченим синій, зелений, оранжевий або жовтий. Такі меблі відмінно поєднується зі світильниками і змішувачами бронзового кольору, або інших контрастних металів.

Яскрава меблі для кухні

Світло для кожної зони

Підвісні люстри будуть особливо важливі для позначення областей простору в відкритого планування. Таким чином ви зможете вигідно прочеркнуть основну робочу зону на кухні та місце відпочинку.

Підвісна люстра на кухню

Цифрові технології

Без сучасних технологій зараз нікуди. Адже набагато зручніше приготувати яке-небудь блюдо маючи під рукою сучасну варильну поверхню з можливість налаштувати температуру нагрівання до градуса, і приготувати ранкову каву за допомогою мобільного телефону, WI-FI і кавомашини підключеної до інтернету.

Сучасна кухонна техніка

Натуральні матеріали

Все частіше в інтер'єрі використовують натуральні матеріали. Вони створюють гостинну, заспокійливу оточення і є позачасовими, універсальними матеріалами. Ми бачимо зростаюче прагнення до легкого простору, а дерево — прекрасний матеріал для досягнення цієї мети.

Натуральні матеріали в інтер'єрі

У 2019 інтер'єрі кухні буде спрямований на те, щоб повернутися до основ. Кухні скорочуються, щоб дозволити сировини сяяти самостійно. Подумайте про дерево, камені, джуті.

камень в интерьере кухни

Також для надання кухні більш природного вигляду, можна замінити всі хромування і металеві ручки на шкіру або схожий матеріал.

кожаные ручки для мебелиАкції магазину
Акції магазину
Скрыть