0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
5 особливостей, які потрібно врахувати при покупці витяжки

5 особливостей, які потрібно врахувати при покупці витяжки

Кухонні витяжки — це важливий елемент кухні, який позбавить від будь-яких неприємних запахів. Є багато різних стилів, розмірів, форм, типів очищення повітря і всі вони впливають на продуктивність і якість. Ми розглянемо все докладно, щоб ви могли підібрати відповідну витяжку для кухні.

Який тип витяжки найкраще підходить для моєї кухні?

Всього є 7 типів витяжок: похилі, острівні, плоскі, вбудовані, телескопічні, кутові і купольні.

Плоскі витяжки — звичайнісінькі витяжки. Вони дешеві, компактні та як вбудовані витяжки відмінно підходять для невеликої кухні.

Плоскі витяжки

Вбудовані кухонні витяжки поміщаються в підвісну шафу. Вони добре підходять для невеликої кухні, а також невеликої варильної поверхні. Стандартна ширина витяжки від 500 до 700 мм, але зустрічаються моделі з шириною 1200 мм.

Вбудована кухонна витяжка

Телескопічна витяжка — аналог вбудованої витяжки, з додатковою висувається секцією. Вона дозволяє збільшити площу захоплення повітря під час роботи витяжки.

телескопічна витяжка

Купольна і кутова витяжка — класичний варіант кухонної витяжки. Цей варіант най універсальний. Вона відмінно підійде як для класичної кухні, так і для кухні в сучасному стилі.

купольна витяжка

Похилі витяжки — сучасна інтерпретація купольної витяжки. Хороший варіант, якщо вам потрібна купольна витяжка, але вам не подобається її зовнішній вигляд. Передня панель похилій витяжки найчастіше виготовляється зі скла і нержавіючої сталі, що робить її більш привабливою і спрощує процес прибирання витяжки.

Накловання витяжка

Острівні витяжки — дорожчий і стильний варіант витяжки. Вони створені для кухні з островом.

острівна витяжка

Як підібрати оптимальну потужність?

Ще одна важлива річ, про яку варто подумати — швидкість виведення забрудненого повітря. Перед покупкою витяжки потрібно бути впевненим, що вона впорається зі своїм призначенням. Для цього потрібно зробити кілька простих розрахунків:

  • Виміряйте довжину, ширину, висоту вашої кухні. Розміри повинні бути вказані в метрах;
  • Підставте їх в цю формулу і вирішіть — (Висота х Ширина х Глибина) х 10.

Результатом обчислень буде продуктивність витяжки (з невеликим запасом), яка зможе забезпечити вентиляцію повітря в кухні.

Відведення повітря або рециркуляція?

В режимі відведення повітря забезпечується повне видалення забрудненого повітря шляхом виведення його у вентиляційну шахту або прямо на вулицю. Це більш ефективний режим, оскільки на всі 100% виводить забруднене повітря з кухні. Для досягнення максимальної продуктивності в цьому режимі врахуйте:

  • Діаметр повітропроводу повинен бути відповідного діаметру, без звужень і гострих вигинів;
  • Внутрішні стінки повітропроводу повинні бути гладкими. Вигини і нерівності в повітроводі збільшать шум роботи витяжки, тому гофровані труби для повітропроводу не підходять.

Очищення повітря в рециркуляційному режимі відбувається за допомогою фільтрів, пропускаючи через них забруднене повітря. Вугільні фільтри купуються окремо і вимагають заміну приблизно через 6-12 місяців роботи. Для цього режиму не потрібне підключення до повітропроводу.

Відведення повітря і рециркуляція

Фільтр витяжки: що я повинен враховувати?

У всіх кухонних витяжок є жировловлюючий фільтр — він вловлює жир, запобігаючи її осідання на поверхні кухні і залишаючи важко видаляються залишки.

В наші дні жировловлюючі фільтри зазвичай виготовляються з металу — алюмінію або нержавіючої сталі, хоча деякі з них все ж зустрічаються з флісу або паперу.

Металеві фільтри необхідно регулярно мити — вони легко знімаються, оскільки для кріплення використовуються спеціальні засувки. Флісові або паперові фільтри слід заміняти кожні кілька місяців. Деякі фільтри оснащені зручним індикатором насичення, який дозволяє дізнатися, коли його слід замінити або промити.

Фільтр для витяжки

Яка ширина повинна бути?

Найпростіший спосіб — вибрати розмір витяжки відповідно до розмірів варильної поверхні. Якщо ви розробляєте кухню з нуля, менші витяжки краще підходять для більш компактних кухонь, а великі витяжки — для великих приміщень.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть