0
0 800 502 201 099 276 2266097 376 2266
Технології HANSGROHE

Технології HANSGROHE

Сучасна ванна кімната повинна бути зручною, екологічною, функціональної та технологічною. HANSGROHE знає про це, тому створили ряд технологій, які це забезпечать: EcoSmart, CoolStart, QuickClean, AirPower, Select.

EcoSmart

Змішувачі та душ з технологією EcoSmart, споживає на 60% менше води. Вигоди від технології EcoSmart:

  • Витрата води знижений до 9 л/хв для верхнього і ручного душу;
  • Змішувачі Hansgrohe витрачають всього 5 л/хв;
  • Гарячої води використовується менше, тому витрати на нагрів води також знижені;
  • Стабільний потік, навіть при різному тиску;
  • Справжнє задоволення від прийняття душу, навіть при витраті в 9 л/хв.

Технологія EcoSmart

Як це працює? Для зменшення витрати води на 60%, HANSGROHE використовує аератор для додавання повітрю в потік води. При цьому потік рівномірний, навіть коли тиск коливається. Результат: повний, насичений повітрям струмінь води.

CoolStart

У змішувачах з CoolStart при включенні потоку тече холодна вода, а гаряча додається тільки при повороті важеля вліво. Таким чином нагрів води не відбувається після включення потоку, як у звичайних змішувачах, відповідно зменшується витрати на нагрів води.

Технологія CoolClean

QuickClean

QuickClean - видалення вапняних відкладень одним рух руки. Жорстка вода, бруд, чистячи засоби: сантехніка повинна витримувати дуже багато. HANSGROHE робить клопітке прибирання справою минулого. Багато насадки для душу і змішувачі оснащені технологією QuickClean, яка дозволяє миттєво стерти вапняний наліт і інші залишки.

Технологія QuickClean

Для полегшення очищення на аераторі кранів і форсунок душових кабін розташовані гнучкі силіконові насадки стійкі до розривів. Вапняний наліт і бруд зникають, як за помахом чарівної палички. Тому продукти Hansgrohe залишатимуться в хорошому робочому стані та виглядатимуть привабливими протягом тривалого часу.

AirPower

AirPower - більше задоволення від прийняття душу і зменшення витрата води. Фахівці HANSGROHE розробили технологію насичення кожної краплі повітрям. Тому струмінь ставати помітно легше і м'якше, що гарантує приємний душ. Завдяки AirPower ви можете насолоджуватися душем абсолютно безтурботно. У змішувачах також застосовується дана технологія. Вона зменшує дратівливі розбризкування, робить потік води комфортним і ефективним, розбавляючи її повітрям.

Технологія AirPower

Select

Інтуїтивне, просте управління і зручність — те, чим має володіти будь-який сучасний пристрій. Саме тому Hansgrohe пропонує великий вибір продуктів з технологією Select. Одним натискання на змішувачі вмикайте верхній або ручної душ, і вибирайте тип струменя. Скорочення управління до одного елемента, дозволяє насолоджуватися душем. Особливо, коли кнопка перебуває в такому зручному положенні.

Технологія Select

На випробуваннях кнопка Select витримала тривале навантаження в 90000 натискань. Що підтверджує надійність і гарантує тривалий термін служби функції Select.Акції магазину
Акції магазину
Скрыть