0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Технології HANSGROHE

Технології HANSGROHE

Сучасна ванна кімната повинна бути зручною, екологічною, функціональної та технологічною. HANSGROHE знає про це, тому створили ряд технологій, які це забезпечать: EcoSmart, CoolStart, QuickClean, AirPower, Select.

EcoSmart

Змішувачі та душ з технологією EcoSmart, споживає на 60% менше води. Вигоди від технології EcoSmart:

  • Витрата води знижений до 9 л/хв для верхнього і ручного душу;
  • Змішувачі Hansgrohe витрачають всього 5 л/хв;
  • Гарячої води використовується менше, тому витрати на нагрів води також знижені;
  • Стабільний потік, навіть при різному тиску;
  • Справжнє задоволення від прийняття душу, навіть при витраті в 9 л/хв.

Технологія EcoSmart

Як це працює? Для зменшення витрати води на 60%, HANSGROHE використовує аератор для додавання повітрю в потік води. При цьому потік рівномірний, навіть коли тиск коливається. Результат: повний, насичений повітрям струмінь води.

CoolStart

У змішувачах з CoolStart при включенні потоку тече холодна вода, а гаряча додається тільки при повороті важеля вліво. Таким чином нагрів води не відбувається після включення потоку, як у звичайних змішувачах, відповідно зменшується витрати на нагрів води.

Технологія CoolClean

QuickClean

QuickClean - видалення вапняних відкладень одним рух руки. Жорстка вода, бруд, чистячи засоби: сантехніка повинна витримувати дуже багато. HANSGROHE робить клопітке прибирання справою минулого. Багато насадки для душу і змішувачі оснащені технологією QuickClean, яка дозволяє миттєво стерти вапняний наліт і інші залишки.

Технологія QuickClean

Для полегшення очищення на аераторі кранів і форсунок душових кабін розташовані гнучкі силіконові насадки стійкі до розривів. Вапняний наліт і бруд зникають, як за помахом чарівної палички. Тому продукти Hansgrohe залишатимуться в хорошому робочому стані та виглядатимуть привабливими протягом тривалого часу.

AirPower

AirPower - більше задоволення від прийняття душу і зменшення витрата води. Фахівці HANSGROHE розробили технологію насичення кожної краплі повітрям. Тому струмінь ставати помітно легше і м'якше, що гарантує приємний душ. Завдяки AirPower ви можете насолоджуватися душем абсолютно безтурботно. У змішувачах також застосовується дана технологія. Вона зменшує дратівливі розбризкування, робить потік води комфортним і ефективним, розбавляючи її повітрям.

Технологія AirPower

Select

Інтуїтивне, просте управління і зручність — те, чим має володіти будь-який сучасний пристрій. Саме тому Hansgrohe пропонує великий вибір продуктів з технологією Select. Одним натискання на змішувачі вмикайте верхній або ручної душ, і вибирайте тип струменя. Скорочення управління до одного елемента, дозволяє насолоджуватися душем. Особливо, коли кнопка перебуває в такому зручному положенні.

Технологія Select

На випробуваннях кнопка Select витримала тривале навантаження в 90000 натискань. Що підтверджує надійність і гарантує тривалий термін служби функції Select.




Акції магазину
Акції магазину
Скрыть