0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
11 прикладів привабливого чорного в дизайні кухні 2019

11 прикладів привабливого чорного в дизайні кухні 2019

Чорні кухонні шафи

Якщо Ви втомилися від білосніжної кухні, простим способом оновити кімнату поміняти меблі на темну. Чорні шафи - елегантний варіант, який виглядає набагато цікавіше ніж білий.

Темна кухня

Темне дерево

Ще один варіант темних меблів. Шафи з чорного пофарбованого дерева в поєднанні з акцентами з натурального дерева створять свіжий сучасний інтер'єр кухні.

Темна кухня з натуральним деревом

Відкритий стелаж в темній кухні

Чорно-білі кухні виглядають стильно, але сильно навантажують інтер'єр. Для того щоб його полегшити можна додати кухонний фартух в стилі русалки та відкритий стелаж з натурального дерева.

Чорно-біла кухня з відкритим стелажем

Текстура дерева і чорний колір

Судячи з попередніх двох дизайнам, поєднання чорного і натуральної текстури дерева - безпрограшний варіант. Ось ще один інтер'єр в підтвердження цьому. Об'єднання білого, чорного і натурального дерева додають кухні теплоти та індивідуальності. Посилити цей ефект можна за допомогою декоративного плафона для лампи з мішковини.

Кухня з чорної меблі і декоративним світильником

Уздовж однієї стіни

Вистоювання кухонних шаф уздовж однієї стіни зі вбудовуваної технікою, зробило кухню менш помітною і очевидною.

Кухонні меблі біля стіни

Ретро в чорно-червоному кольорі

Темна кухня може бути яскравою і свіжою, якщо додати яскравих кольорів. Кухня в стилі ретро з чорної меблями і яскраво-жовтими елементами відмінно демонструє це.

Чорно-жовта кухня

У стилі fashion

Використання білої мраморної стільниці, чорно плитки у вигляді ялинки і елементів з латуні допоможе створити кухню в стилі fashion.

Чорна кухня в fashion

Затишна кухня в чорно-білому кольорі

Непоганого результату можна досягти розділивши кухню на білий верх і чорний низ. Чорний і білий ідеально розділяє стільниця з масиву дерева. Такий варіант підійде як для великої, так і для маленької кухні.

Затишна чорно-біла кухня

Двоколірні шафи

Двоколірні шафи з чудовою мідною фурнітурою додають візуальний інтерес до цієї чорно-білої кухні. Чорні кухонні шафи біля стіни створюють окремий простір для приготування їжі.

Кухня з мідними елементами

Світла кухня

Використання чорного кольору в інтер'єр не означає, що кімната буде похмурою і темною. Кухня з чорної меблями може бути яскравою, затишною і свіжою.

Світла кухня з чорними меблями

Невидимі шафи

Використання мінімалістичних кухонних меблів в кольорі еспресо, дозволило практично повністю приховати меблі. А додавання білого кухонного острова з дизайнерськими світильниками з латуні, вигідно підкреслить ідею дизайну.

Кухня в стилі мінімалізмАкції магазину
Акції магазину
Скрыть