0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Як вибрати душовий гарнітур?

Як вибрати душовий гарнітур?

Душовий гарнітур — зручний і швидкий спосіб зробити у ванній кімнаті душову зону.

Душові стійки зручні та функціональні. Набори з верхнім душем забезпечують комфортне прийняття душу, лійку ручного душу можна встановити в самому зручному місці за допомогою кріплення. На штангу завжди можна прикріпити додаткові аксесуари такі, як полички, гачки або мильниці. А монтаж душової стійки досить простий і не займе багато часу.

Але чи дійсно все так добре або є якісь недоліки? А може є альтернатива? Розглянемо по докладніше.

Душова стійка

Особливості душових гарнітур

Перш ніж розглядати варіанти душових наборів, потрібно знати основні відмінності наборів від душових систем.

Душові системи — це один пристрій, який має стійку, верхній душ, ручний душ і змішувач. Також іноді в комплекті йде мильниця, яка кріпиться на штангу. Це дорожче варіант душового гарнітура, адже в ньому часто використовуються найновіші технології: термостатичні змішувачі, верхня лійка з тропічним душем.

Душова система GROHE SMARTCONTROL

Душові набір часто складається зі штанги, ручної лійки, тримач для лійки та душового шланга. Але є варіанти душових гарнітурів з верхнім душем. У цей випадку змішувач можна вибрати будь-який, головне щоб у нього була можливість для підключення шланга від душового гарнітура.

Душовий набір HANSGROHE

До основних переваг душових наборів можна віднести:

  • Зручне кріплення ручної лійки. Кріплення можна зафіксувати в будь-якому місці на штанзі, що рятує, якщо душем користуються люди різного зросту.
  • На стійку можна закріпити додаткові полички, гачки й стакани для зубних щіток, бритви й іншого. Все, що потрібно для особистої гігієни, під рукою.
  • На відміну від душових систем, змішувач встановлює окремо, що дає можливість для маневрів. Наприклад, в невеликій ванній кімнаті встановлена ванна і змішувач для ванної зі з'єднанням для ручного душу. Щоб встановити душ, в цій ванній кімнаті, досить буде встановити душовий набір поруч зі змішувачем і під'єднати його за допомогою душового шланга. В результаті встановлений душ за 5 хвилин і не потрібно робити капітальний ремонт і проводити додаткові водопровідні труби.
  • Душова стійка встановлюється легко встановлюватися і ніяких спеціальних навичок для цього вам не потрібно. Головне, що б шланг від душової стійки дістав до змішувача.

Душова стійка з прихованим змішувачем

Види душових наборів

У душових гарнітурах можна виділити два види: з верхнім душем і без нього. Всі інші варіанти залежать тільки від комплектації.

Душові набори з верхнім душем — золота середина між душовою системою і звичайної душової стійки з ручним душем. Душову стійку про раніше можна встановлювати в будь-якому місці на стіні, а верхня лійка, як у душових системах, буде з тропічним душем.

Душовий набір з верхньому душем

Душові набори без верхнього душу мають стандартну комплектацію: душова штанга, ручна лійка, душовою шланг.

Душовий набір без верхнього душу — найпростіший варіант, стандартна комплектація складається зі штанги, ручної лійки та душового шланга. Всі інші варіанти душових наборів буде відрізнятися тільки комплектацією: з мильницею, без штанги.

Душовий набір ORAS

Установка душового гарнітура

Процес установки зовсім нескладний. Якщо ви вперше встановлюєте душовий гарнітур, монтажу займе не більше 30 хвилин. Але в цій справі поспішати не варто, головне — дотримуватися основних правил.

  • Визначте місце установки. Обміркуйте всі варіанти, перевірте дотягуватися чи душовою шланг до змішувача з будь-якого становища на штанзі. На цьому етапі можна керуватися прислів'ям: "Сім разів відміряй, один раз відріж".
  • Коли визначилися з місцем установки, нанесіть мітки для кріплень. У деяких моделях можна міняти відстань між кріпленнями, але не у всіх. Тому переконайтеся, що кріплення зійдуться з отворами, після чого просвердлите отвори.
  • Останній етап — встановлюємо кріплення в отворах і фіксуємо душову штангу на кріпленнях. Тепер можна підключати душа і перевірити.

У підсумку можна сказати, що душовий гарнітур буде відмінним додаток для будь-якої ванної кімнати. Велика розмаїтість форм, розмірів, стилів, комплектацій і можливість швидкої установки — причини, через які варто вибрати душовий набір для ванної кімнати.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть