0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
10 прикладів використання підвісної тумби у ванній кімнаті 2019

10 прикладів використання підвісної тумби у ванній кімнаті 2019

Як можна при мінімальних зусиллях та витраченому часі змінити зовнішній вигляд ванної кімнати? Одним з варіантів може бути підвісні тумби для раковини.

Ми підібрали 10 цікавих рішень використання тумби у ванній кімнаті у 2019 році.

Гра на контрастах

Використовуйте контрастну тумбу з підсвічуванням. Наприклад, меблі з дерева волоського горіха добре поєднується з сірими стінами, а підсвічування дає ефект легкості.

Контрастна підвісна тумба

Тумба під раковину в мінімалізмі

Зараз мінімалізм в тренді, і він підходить для будь-якої кімнати. Додати цей стиль у ванну може підвісна тумба з умивальником, у якій фасад виконаний в простому монолітному вигляді. Як правило, такі тумби виконані в монохромному, без використання складних візерунків і ручок.

Тумба з умивальником у ванну

Елегантність еклектики

Поєднання квіткових шпалер і геометричної плитки дуже свіжо і цікаво виглядає. Але якщо їх розбавити дерев'яною стільницею під раковину і відкритими полицями, інтер'єр ванної кімнати стане завершеним.

Стільниця під раковину у ванну кімнату

Мармурова стільниця з тумбою

Підвісна тумба, мармурова стільниця і незвичайна декоративна плитка для стін — три елементи, які перетворять інтер'єр в кращу сторону. Звичайно ж цей варіант скоріше підійде для великої, просторої ванної кімнати.

Тумба з умивальником підвісна

Комбінація з білим

Комбінація натуральної текстури дерева і білого — відмінний варіант для білої ванної кімнати. Використання цікавого поєднання набору білої та дерев'яною підвісний тумби відмінно доповнює світлий інтер'єр ванної кімнати.

Тумба з умивальником у ванну

Дзеркальне відображення

Використання двох дзеркал навпроти один одного, додасть дуже незвичайного ефекту в ванну кімнату. Тумба з раковиною буде хорошим рішенням для такого незвичайного інтер'єру ванної.

Тумбочка з раковиною

Плитка тумба

Якщо ви не хочете використовувати підвісні меблі у ванній кімнаті, подивіться ось на цей варіант. У цьому інтер'єр використовується для підлоги тумба, але шляхом підсвічування під ящиками вона виглядає повітряної.

Тумба під раковину чашу

Оформлення стін

Ключову роль в цьому інтер'єрі грає незвичайне оформлення стін. Але підвісна тумба зі стільницею зі штучного каменю добре доповнює оригінальну ідею.

Тумбу з умивальником

Тумба на все довжину стіни

Якщо у вас вузька, але довга ванна кімната використовуйте це у свою користь. Використовуйте тумбу на всю довжину стіни.

Тумбочка під раковину

Атмосфера спокою

Отримати легкий і спокійний інтер'єр ванної кімнати досить легко. Візьміть за основний колір інтер'єру білий і додайте невеликі контрастні елементи. Підвісна тумба в цій кімнаті буде доречною, адже вона створена з метою полегшити інтер'єр.

Тумба з умивальником у ваннуАкції магазину
Акції магазину
Скрыть