0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Змішувач для кухні з фільтром — як вибрати і встановити ?

Змішувач для кухні з фільтром — як вибрати і встановити ?

Коли твердо вирішили, що якість води з крана вас не влаштовує і вже вибрали потрібну систему фільтрації, варто задуматися який змішувач вибрати до системи фільтрації. Які вони бувають, на що потрібно звернути увагу при виборі змішувача для фільтра, особливості та установку розглянемо далі.

Кран для фільтрованої води

Кран для фільтра — спрощений варіант змішувача, який підключається до фільтра, і служить тільки для подачі або перекриття потоку води. Завдяки простій конструкції крана набагато дешевше змішувача, але якщо при виборі керуватися лише невеликою ціною крана можна зробити відразу дві великі помилки.

Кран для фільтра води

Перша помилка — матеріал. Заснована маса дешевих кранів для фільтрів виготовлена з силуміну. Цей матеріал виготовляють з домішки алюмінію, кремнію, а деякі не сумлінні виробники для економії виробництв додають інші елементи. У готовому виробі неможливо дізнатися наскільки якісний силумін та чи можна взагалі пити з такого крана воду, навіть якщо вона перед цим була очищена за допомогою фільтра. Тому вибирайте кран з латуні. З цього матеріал виріб прослужить набагато довше і вони більш безпечні для здоров'я.

Друга помилка — ще один отвір для установки. Це не помилка, а швидше попередження. Для монтажу крана необхідно вирізати додатковий отвір. І якщо Ви відмовтеся від фільтра, доведеться щось робити з цим отвором, а це додаткові витрати.

Змішувач для кухні з підключенням до фільтра

Змішувач з краном для питної води — дуже стильний і сучасний варіант. Всі вони мають приблизно однакову конструкцію, а розділити їх можна лише на два види:

  • З одним зливом. У вилив такого змішувача знаходиться два канали, що подають звичайну і фільтровану воду. На підставі змішувача знаходяться дві ручки: перша для подачі звичайної води, друга (найчастіше вона меншого розміру) для подачі фільтрованої.
  • З двома виливу. Досить рідкісний варіант, але все ж зустрічаються в магазинах. Відмінність від першого варіанту тільки в тому, що виливи не є об'єднані в один.

Змішувач з фільтром для води

До плюсів таких змішувачів можна віднести просту установку та необхідніть лише одного отвору для монтажу. По-перше, це спрощує заміну кухонного змішувача, адже потрібно всього лише один змішувач зняти, а другий встановити. По-друге, в кухонній мийці або стільниці буде менше зайвих отворів.

Змішувачі на 2 води виготовляють з силуміну, латуні та неіржавіючої сталі. Якщо не хочете, щоб всі ваші зусилля звелися нанівець, тоді від силумінових змішувачів краще відмовитися, попри їх невеликої ціни. Латунь і нержавіюча сталь прекрасний вибір для такого змішувача. В середньому змішувачі з латуні дешевше, і не поступаються за якістю з нержавіючої сталі.

Установка

Установка не складніше монтажу звичайного кухонного змішувача за виключення того що потрібно ще встановити фільтр.

Тому для початку обміркуйте всі можливі варіанти установки фільтра. Розміщувати систему фільтрації потрібно ближче до мийки та змішувача, щоб шланги для підключення були якомога коротше.

Фільтри для питної води

Перед заміною змішувача перекрийте вентиль, який повністю закриє подачу води у квартиру. Тепер відкрийте кран та злити воду, що залишилася.

Після чого можна відкручувати гнучкі шланги від водопровідних труб і гайку, яка тримає змішувач на мийці. Коли знімете старий змішувач місце установки потрібно обробити, тому що найчастіше в цьому місці метал ржавіє.

монтаж змішувача

Встановіть трійник на трубу холодної води, і через нього приєднайте фільтр. Далі з'єднуємо труби водопроводу зі шлангами від змішувача та додатковим підведенням підключаємо фільтр до змішувача.

Схема підключення змішувача для фільтра

При затягуванні ніпелів гнучкого підведення до змішувача стежте за тим щоб не лопнули гумки ущільнювачів. Якщо не докрутили гайки, з часом вони відкриваються під тиском води, а якщо перетяните гумки ущільнювачів зіпсуються і будуть пропускати воду.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть