0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
Дзеркало для ванної: розмір, форма, підсвічування

Дзеркало для ванної: розмір, форма, підсвічування

Дзеркало — фантастичне доповнення для ванної кімнати. При виборі нового дзеркала в ванну кімнату важливо поглянути на кращі дзеркала, визначиться з розміром, формою і додатковими функціями. Ми підібрали кілька важливих питань, відповіді на які дадуть впевненість у правильному виборі зручного дзеркала для ванної.

Який розмір дзеркала потрібно вибрати?

При виборі розмірів дзеркало можна орієнтуватися на розмір тумби та раковини. Якщо ви мріяли про велике дзеркало, тоді візьміть за основу ширину тумби або стільниці під раковину. В такому випадку ширина дзеркала повинна бути 70-80% від ширини тумби. Також можна вибрати дзеркало під ширину раковини, тоді залишиться місце з боків для світильників.

Поради дизайнерів: якщо ви робите ремонт у ванній кімнаті з нуля, приступити до вибору дзеркала краще після покупки тумби з раковиною. Набагато простіше купити дзеркало, яке буде відповідати раковині, ніж навпаки.

Спростити вибір розміру і зробити вау-ефект можна з дзеркалом на всю стіну. Таке рішення підійде для сучасних інтер'єрів і буде відмінним рішенням з точки зору дизайну.

Форма дзеркала для ванної?

Дзеркала для ванної кімнати зазвичай бувають круглої, квадратної, прямокутної або неправильної геометричної форми. Підберіть дзеркало для ванної кімнати, яке відповідає обстановці та естетиці вашої ванної кімнати. Круглі дзеркала додадуть інтер'єру елемент м'якості, залишаючи видимим більше стіни, що буде чудово, якщо шпалери або плитка з незвичайним малюнком.

Прямокутні дзеркала мають класичний вигляд, відмінно підходять для сучасної ванної кімнати і більш функціональні. Дзеркала неправильної форми пропонують візуальний інтерес і декоративний елемент.

Підсвічування дзеркал

За останні кілька років технологія дзеркал з підсвічуванням зазнала значних змін. що використовується світлодіодне освітлення досить надійне можна забути про незручності пов'язані з заміною підсвічування.

Сучасне дзеркало з підсвічуванням

Дзеркала можуть включати:

  • Вбудований демістер;
  • Протитуманні покриття;
  • Плівкову підкладку для додаткової безпеки.

Дзеркала з підсвічуванням ідеально підходять для ванних кімнат без вікон, оскільки світло від світлодіодів, подібний природному світла, створюючи тим самим яскравий простір.

Час прибирання

Після вибору форми і розміру дзеркала, врахуйте, скільки часу доведеться витратити на прибирання. Просте дзеркало без рамки не займе багато часу для очищення, на відміну від дзеркала зі складною рамою.

Дзеркало з рамкою або без?

Відповідь залежить від дизайну кімнати. Більшість сучасних дзеркал роблю Безрамковий — ідеальне рішення для сучасної мінімалістичної ванни. До ванної кімнаті в класичному стилі можна підібрати дзеркало з декоративною рамкою в колір золота або бронзи.

Дзеркало в класичному стилі

Дзеркальні шафи / Альтернатива дзеркала

У невеликій ванній кімнаті дзеркало можна замінити на дзеркальні шафи. Дзеркальні шафи служать подвійним призначенням. вони забезпечують ефективний простір для зберігання у вашій ванній кімнаті, а також служать дзеркалом. Дзеркало саме по собі діє як двері в шафу, відкриваючи безліч відсіків, які забезпечують досить місця. Виберіть великий дзеркальна шафа, якщо хочете, щоб ваша ванна кімната виглядала яскравіше і більше. Ви отримаєте більше місця для зберігання в угоді.

Дзеркальна шафа для ванни

Кращі характеристики дзеркальних шаф:

  • поліпшене освітлення;
  • Доступність в багатьох дизайнах і розмірах;
  • Чудова якість дзеркал;
  • Додаткове місце для зберігання;
  • Анти-туман

Ці меблі для ванної кімнати служить чудовим декоративним елементом. Деякі моделі поставляються з вбудованою демістерний майданчиком, яка автоматично вмикається і вимикається разом з підсвічуванням.
Акції магазину
Акції магазину
Скрыть