0
099 276 22 66 Оформити замовлення 9:00-20:00 099 276 22 66
або
7 інтер`єрів кухні в сірому кольорі

7 інтер`єрів кухні в сірому кольорі

Сірий — самий універсальний колір. Він відмінно підійде як для оздоблення стін, так і для будь-яких меблів. Крім того він відмінно поєднується з усіма кольорами, що значною мірою полегшує колірний підбір.

У цьому списку ви знайдете 7 кращих ідей оформлення кухні в сірому кольорі.

Стиль LOFT

Останні пару років індустріальний стиль став дуже популярним. Сірий колір ідеально підходить для цього стилю, тому що він нагадує колір металу. Для створення індустріального стилю до сірого кольору потрібно додати текстуру цегли, натурального дерева і металу. В інтер'єрі можна використовувати вбудовану техніку кольору нержавіючої сталі, барні стільці, декоративні металеві плафони для освітлення та аксесуари.

Кухня в стилі LOFT

Відтінки сірого

Кухня в сірому кольорі не обов'язково повинна бути темною. Можна використовувати світлі відтінки сірого, що б освітлити інтер'єр. На додаток до світлого дизайну відмінно підійде яскраві акценти кольору бронзи. В такому кольорі можуть бути ручки для меблів, кухонний змішувач або декоративні плафони.

Світла кухня в сірому кольорі

Акценти з латуні

Сприйняття будь-якого інтер'єру завжди залежить від дрібниць. Інтер'єр в темних відтінках сірого може виглядати похмуро і трохи нудно, але якщо додати трохи латуні, він стане розкішним.

Зверніть увагу, що в інтер'єрі використовується два змішувачі. Один призначений для водопровідної води, другий для фільтрованої. Якщо ви використовуєте фільтр для води, краще використовувати змішувач на дві води. Для його установки не потрібно робити додатковий отвір в стільниці й інтер'єр кухні буде виглядати привабливіше.

Кухня з дизайном у сірому кольорі

Сірий для маленької кухні

В умовах, коли простору дуже мало, не потрібно додатково візуально зменшувати кімнату важким кольором. Краще вибрати світло-сірі тони та використовувати поверхні, які добре відбивають світло: сталева мийка, хромований змішувач, аксесуари з нержавіючої сталі.

Невелика та яскрава кухня

Вам подобається рожевий?

Інтер'єр з основним сірим кольором може бути яскравим і веселим. Потрібно тільки додати яскраві елементи на кухні. Наприклад, додаємо фартух з загартованого скла, кілька баночок, рушник та інших аксесуарів в рожевому кольорі.

Кухня в рожевому та сірому кольорі

А як вам зелений?

У цьому інтер'єрі темно-сірі меблі доповнює зелений кухонний фартух, виглядати цікаво. Живі квіти, відкриті полиці та стільниця з дерева, відмінно доповнюють поєднання двох темних кольорів і роблять кухню більш живою.

Кухня в зеленому та сірому кольорі

Світла кухня з темної стільницею

Хочете мати унікальний дизайн для вашої кухні? Обмежений простір для кухні не означає, що ви не можете бути творчим.

Як? Відповідь — сірі плитки метро. Більш того, якщо ви хочете мати різний дизайн стін, ви можете комбінувати різні кольори й укладання плитки. Ви також можете використати чорну стільницю, щоб додати контрасту.

Кухня в світло-сірому кольоріАкції магазину
Акції магазину
Скрыть